РІВНЕНЩИНА

Як рівняни рятують місцевий парк від чагарників та байдужості (ВІДЕО)

15.07.2017, 15:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 5676

«Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей може змінити світ. Насправді лише таким групам і вдавалося щось змінити.»
Маргарет Мід  

Близько десятка людей прийшло сьогодні в місцевий парк Слави, щоб допомогти привести його понівечену забудовником-правопорушником частину до того вигляду, щоб там можна було відпочивати.

Рівняни косили траву, вирубували чагарники та прибирали сміття. Ініціатори толоки – учасники громадського руху «Захистимо Рівне».

Як і чому усе відбувалося – у відео без коментарів:


В межах громадського проекту на «відновлення знищеного природного ландшафту та зелених насаджень на ділянці у парку на пагорбі Слави» передбачено понад 400 тисяч гривень. Однак міські посадовці, м`яко кажучи, не дуже поспішають.

– В управлінні ЖКГ заявляли, що перепоною [для реалізації цього проекту] був суд щодо частини земельної ділянки, на якій передбачена реалізація, – розповідав нещодавно ініціатор цього проекту, рівнянин Олександр Мельничук. – Проте наразі, як запевняють в УЖКГ, вони готують усю необхідну документацію та уже отримали викопіювання ділянки з кадастрової карти.

Нагадуємо, забудовник-правопорушник програв апеляцію в суді, де намагався довести, що на понівеченій частині парку в нього є якась будівля, на яку він має права. Примарну будівлю шукали й судді, але не знайшли.

В 2014 році близько 300-т рівнян вийшли на толоку, щоб викинути з парку забудовника, який захопив землю парку і намагався там звести багатоповерхівки. До цього часу ніхто із тих, хто захопив парк, не покараний.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору