РІВНЕНЩИНА

Мій голос буде «За», – рівненський нардеп пояснив чому вибірково голосував за зняття недоторканості

15.07.2017, 17:14      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1004

Народний депутат Юрій Вознюк весело пише, що депутатської недоторканості не потребує. Фото з volyn24.com

«Потрібно негайно позбавляти депутатів недоторканості))). Це модно, викликає суспільний позитив, мітингувальники під стінами ВР будуть тобі посміхатись та хлопати по плечу. Круто)».

Допис про недоторканість, пересіяний смайликами, поширив на своїй фейсбук-сторінці рівненський нардеп Юрій Вознюк. Він підсумовує, що недоторканість потрібно знімати відразу з усіх:

НЕДОТОРКАНІСТЬ. Напевно варто озвучити свою точку зору з приводу позбавлення деяких депутатів "імунітету". В першу чергу...

Опубліковано Юрієм Вознюком 15 липня 2017 р.


«Я взагалі не уявляю як в нашій країні має бути притягнено до відповідальності людину по політичним мотивам.) Отже політична недоторканість нікому не потрібна. Її взагалі не існує... нібито.. Але насправді, уся політична відповідальність лежить у фарваторі кримінальної. Будь-яке політичне переслідування буде цементуватись на «кримінальній» основі) І це аксіома», – переконаний нардеп.

Юрій Вознюк також нагадує,  як він голосував з питань зняття недоторканості, які проходили на цьому тижні:

«Підходив до голосування дуже зважено та не однобоко: підтримав зняття з Довгого, усі три подання із Розенблата та Добкіна», – пише нардеп.

Водночас Юрій Вознюк у своєму дописі не згадує про своє голосування щод зняття недоторканості з Полякова та Лозового. Під час голосування з цих питань нардеп «утримався».

«Четверта влада» звернулася до Юрія Вознюка з проханням пояснити причини такого вибіркового голосування.

Нардеп каже, що зняття недоторканості у нинішній ситуації має бути абсолютно доказовим та вмотивованим. А в деяких поданнях, за його словами, він цього не побачив. 

– При нинішньому законодавстві – це принизливо, і в будь-якому розвитку подій являється «чорним» епізодом у подальшій діяльності, – вважає Юрій Вознюк. – Дейдейю та Лозовому потрібно було виписувати податкове повідомлення-рішення. Далі – оплата штрафу або суд. Якщо суд визнав правопорушення і сума штрафу тягне на кримінал – подання у ВР.

Щодо голосування по Полякову, то Юрій Вознюк каже, що довго з цим визначався. Перечитав подання «від А до Я».

– Держава або будь-який громадянин України не були потерпілими по даній справі, – пояснює причини свого вибору утриматися від голосування Юрій Вознюк. – Крім того, до справи не залучені телефонні розмови, де Поляков категорично відмовлявся від неправомірної вигоди (Луценко не заперечував щодо цього факту). Агент не зверталась до іншого депутата, а ціленаправлено  «атакувала» саме Полякова. Як наслідок, правка, яка була ініційована Поляковим, була підтримана усіма комітетами та, найголовніше, експертним відділом.

Юрій Вознюк також вважає некоректним поєднувати справи Полякова та Розенблата в одну.

– Це абсолютно інші історії, в яких Поляков, ймовірно, взяв участь лише в частині поправки до закону, що не був прийнятий, – каже нардеп. – Проголосувало «за» близько 150 депутатів. Доречі, у тому числі і я.

Нагадуємо, Максим Поляков – однопартієць Юрія Вознюка.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору