РІВНЕНЩИНА

«Скромно, ефективно і со вкусом»: як відкривали рівненський господарський суд (ВІДЕО)

21.07.2017, 18:19      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 11373

Приміщення, яке ремонтували з 2012 року, відкрили разом з головою Державної судової адміністрації України, Головою Вищого Господарського суду і місцевими суддями, адвокатами, чиновниками

Жартували, хвалили, дякували та робили подарунки. Так 21 липня у Рівному з пафосом представили ремонт приміщення Господарського суду Рівненщини. Подивитися на відремонтовану будівлю приїхали, окрім колег з інших судів, і високопосадовці з Києва. На реконструкцію приміщення під потреби суду витратили близько 12-ти мільйонів гривень. Виконавцем робіт була «не-Дубасівська» фірма «Опорядрембуд». Угоду про початок реконструкції фірма підписала ще в грудні 2012-го року.

ФОТОГАЛЕРЕЯ з відкриття відремонтованого приміщення суду (35 фото) 

Спочатку гостям та журналістам організували «екскурсію» кабінетами з новеньким ремонтом.

– Скромно, ефективно і со вкусом, – так голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк прокоментував результати ремонту, зокрема, кабінету керівника апарату суду.

– Священик, під час того як освячують, кажуть, кропило має зайти в кожне приміщення, – підсміюючись, каже Павло Луцюк. – Так і він [Зиновій Холоднюк], – жартує член Вищої кваліфікаційної комісії суддів, голова Ради адвокатів Рівненщини Павло Луцюк.

А вже потім, в конференц-залі, хвалилися, тішилися, дякували та вітали причетних до події. Також у цьому відео побачите які подарунки привезли для Господарського суду:

Нагадуємо, нещодавно, за матеріалами журналістського розслідування програми «Слідство.інфо», НАЗК пообіцяло провести повну перевірку декларації рівненського судді, екс-голови Господарського суду Рівненщини Вадима Торчинюка.

У 2016-му році Господарський суд Рівненської області, в особі його судді Оксани Андрійчук, погодився із аргументами забудовника-правопорушника і визнав частину (майже 72 кв.м.)  закинутого зарослого пустиря на Пагорбі слави у Рівному самовільним будівництвом, дозволивши його узаконити. Влітку 2017-го року судді вже Рівненського апеляційного господарського суду шукали цю неіснуючу будівлю і не знайшли.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору