РІВНЕНЩИНА

Прокуратура не змогла забрати землю під скандальним будівництвом, пов’язаним з депутатом Рівнеради Немешем

04.08.2017, 18:14      Олександр Мельничук, «Четверта влада»      Переглядів: 4083
Апеляційний суд не задовольнив скаргу прокуратури щодо оренди земельної ділянки під «будівництвом Немеша»
 
Рівненський апеляційний господарський суд 1 серпня відмовив прокуратурі Рівненщини у спробі розірвати договір оренди на земельну ділянку по вулиці Гайдамацькій 13б. Саме на цій ділянці зведена «скандальна» 11-поверхівка, до будівництва якої причетний депутат Рівнеради Василь Немеш. У своїй ухвалі судді постановили залишити без змін рішення Господарського суду Рівненської області від 11 травня 2017 року.
 
Тоді суд вирішив відмовити заступнику керівника Рівненської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Рівненської міської ради в задоволенні позову до ТзОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс» про розірвання договору оренди землі від 26.07.2006 року та повернення земельної ділянки.
 
За словами представниці прокуратури, старшого прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в судах управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Рівненської області Оксани Марщівської, у Рівненської міської ради витребовувалися документи, на підставі яких було прийнято рішення про виділення земельної ділянки, проте міська рада таких документів не надала. 
 
До слова, на засідання не з’явилися представники Рівненської міської ради, яка є третьою стороною у справі. Рівнерада надіслала в суд клопотання розглядати справу без них.
 
Чи подаватиме Прокуратура Рівненської області касаційну скаргу на таке рішення суду – наразі не відомо. Як повідомила у телефонній розмові з журналістом «Четвертої влади» прес-секретарка обласної прокуратури Людмила Суржук, наразі вони чекають повного тексту судового рішення, проаналізують його і приймуть рішення щодо цього.
 
Нагадаємо, мешканці 4-поверхового будинку, за адресою вул. Гайдамацька 13а, що знаходиться поруч, неодноразово скаржилися на те, що їхній будинок не підключають до газових мереж через сусіднє будівництво. 
 
– Нещодавно здали на Струтинській невеличчкий 4-поверховий будинок, – розповідав кілька місяців томунасесії Рівнеради один з його мешканців Олександр Ясковець. – Згідно документів, поруч мав вирости такий же малоповерховий будинок. Сьогодні до нашого 4-поверхового будинку добудовано 11-поверхову будівлю, яка не має дозвільних документів.
 
Керівник ДАБІ в Рівненській області Ігор Мічуда зазначав, що у забудовника відсутня декларація про будівельні роботи за цією адресою.
 
Як повідомляла «Четверта влада» з посиланням на «ЧаРівне.інфо», генпідрядником будівництва на вул. Гайдамацькій 13б є ТОВ «Агротехноекобуд». За даними аналітичної платформи YouControl, серед засновників цієї фірми є колективне підприємство «Озон» та ЖБК «Рівбуд», одним із засновників якого був депутат Рівненської міської ради Василь Немеш.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору