РІВНЕНЩИНА

«Я міг бути адвокатом, заробити більше»: у Рівному керівник львівського НАБУ розповів чому не працював у держорганах

08.08.2017, 20:03      портал «Четверта влада»      Переглядів: 803

Тарас Лопушанський радить інформувати НАБУ про крупцію, якщо вона підкріплена доказами

Сьогодні у Рівному з журналістами і громадськістю зустрівся директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський. Він розповів як працює бюро, які справи йому підслідні, про зарплати його працівників та конкурси. Закликав присутніх повідомляти про випадки факти корупції, якими може займатися НАБУ. 

Про справи на Рівненщині Тарас Лопушанський розповів небагато. Повідомив лише, що ниточки від багатьох шумних розслідувань, наприклад у «бурштиновій справі», ведуть на Рівненщину.

Згадав й першу справу НАБУ на Рівненщині в якій фігурував здолбунівський суддя Олег Плевако. Попри те, що підозрюваний у хабарництві суддя помер минулого року, розгляд справи продовжується. Керівник теруправління каже, це через те, що є й інші підозрювані, серед яких адвокат. Журналістам порадив звертатися із запитами по конкретних випадках до НАБУ.

Детальніше про те, що розповів керівник Львівського НАБУ – у відео.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору