РІВНЕНЩИНА

У Рівному запрацювала власна «ДАБІ»: є дві вакансії

10.08.2017, 18:06      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2168

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев передав повноваження, що стосуються архітектурно-будівельного контролю в місті меру Рівного Володимиру Хомку. Фото Івана Марчука, РТБ

Відтепер у Рівного є власна «ДАБІ». Сьогодні Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю місту Рівне. Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради контролюватиме будівництва незначного (СС1) та середнього (СС2) класу наслідків (відповідальності).

Про це у своєму Фейсбуці пише заступник міського голови Рівного, який куруватиме роботу ДАБІ, Віталій Герман

– Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради складає вісім штатних одиниць. На сьогодні є шість штатних одиниць. Дві вакансії є: посада заступника начальника і одна спеціаліста, – розповідає Віталій Герман «Четвертій владі».

Віталій Герман повідомляє, що Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради реєструватиме дозвільні документи, які надають право на виконання будівельних робіт з будівництва індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд, об’єктів малого і середнього бізнесу, багатоквартирних житлових будинків тощо, а також прийматиме їх в експлуатацію. Тобто обласне ДАБІ відтепер не опікуватиметься цими процесами. 

– Із завтрашнього дня я вже не зможу «кивати» на Мічуду (Ігоря Мічуду, який очолює обласне ДАБІ– ред.). До цього часу я казав: йдіть до Мічуди. Хочу сказати, що міська ДАБІ була, але в 11-му році її «забрали». Зараз навпаки йде децентралізація, тому права до органів самоврядування повертаються, – сказав сьогодні мер Володимир Хомко, передає «ЧаРівне».

Управління державного архітектурно-будівельного контролю наділене наступними повноваженнями:

– проводити перевірки на будівельних майданчиках;

– зупиняти самочинне виконання будівельних робіт;

– притягувати до відповідальності порушників містобудівного законодавства;

– рівняни мають можливість оформити дозвільні документи на будівництво оперативно та на місці.

Кошти від сплати штрафів йтимуть до міського бюджету. 

Очолив управління вже екс-начальник служби містобудівного кадастру Віталій Самчук

Державна архітектурно-будівельна інспекція України повідомляє, що Рівне стало першим містом області, яке отримало нові містобудівні повноваження. Разом із тим місто є 81-м населеним пунктом України, якому в рамках децентралізації системи держархбудконтролю передали нові містобудівні повноваження.

Знаходиться управління у новому приміщенні за адресою: м.Рівне, вул.Лермонтова,6, 3-й поверх.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору