РІВНЕНЩИНА

«За три з половиною роки більшої підстави не знайшли»: заступник голови Рівненської ОДА прокоментував своє звільнення

29.08.2017, 14:41      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 2622

Юрія Приварського хочуть звільнити за те, що він погодив заяву на відпустку. Цей вчинок прирівнюють до такого, що дискридитує і принижує авторитет ОДА. Архівне фото

Вчора на сайті Рівненської обласної державної адміністрації опублікували розпорядження суть якого зводиться до звільнення першого заступника голови ОДА Юрія Приварського. Причина  порушення присяги держслужбовця. Посадовця звільняють за те, що він погодив заяву на відпустку.  «Четверта влада» запитала у Приварського чи погоджується він з такими висновками. 

18 липня Юрій Приварський погодив заяву на відпустку начальника обласного управління водних ресурсів Сергія Васильєва. У цей час він був виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації. Свої дії з очільником ОДА Олексієм Муляренком, як йдетьться в розпорядженні, заступник не погодив. 

За версією адміністрації, Юрій Приварський вчинив проступок, який «дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральними виконавчими органами державної влади та принижує її авторитет як державного органу, що також призводить до приниження авторитету державного органу в очах громадськості»

Зараз Приварський перебуває на лікарняному. У розпорядженні вказано, що звільнять його, коли він вийде на роботу. У спілкуванні з журналісткою «Четвертої влади» Юрій Приварський повідомив, що не погоджується з розпорядженням. 

– Як я можу бути об’єктивним? Ви можете взяти це розпорядження, звернутися до любого більш-менш фахового юриста, він вам надасть оцінку стосовно наявності самого проступку. На мою думку, розпорядження складене з численними порушеннями, – каже Юрій Приварський. – Якщо було дуже велике бажання мене звільнити, фактично за три з половиною роки більшої підстави не знайшли.

– Намагатиметесь оскаржити його [розпорядження]?– журналістка. 

– Я ще не прийняв рішення. Напевно, що так. Але зараз я перебуваю на лікарняному. Закінчу лікування, тоді прийматиму рішення.

– Ви вважаєте, що вас уже давно хотіли звільнити?

– Я не буду коментувати. Ви з такими питаннями звертайтеся до Олексія Віталійовича, – каже Юрій Приварський. – Не хотілось би виводити стосунки в публічну площину. Тому що від цього не виграє абсолютно ніхто.

Втім стосунки між керівництвом Рівненської ОДА давно перейшли у публічну площину. Детальніше про те за що могли звільнити Юрія Приварського з коментарями і подробицями читайте незабаром на «Четвертій владі». 

Нагадаємо, Центр Протидії корупції звернувся зі скаргою до Національного агентства з питань запобігання корупції. Підставою стало те, що Юрій Приварський не вказав вартість електрокару дружини у своїй декларації. 

«Четверта влада» вже неодноразово писала про зв`язок чиновника з рядом фірм, які часто виграють мільйони у будівельних тендерах.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору