РІВНЕНЩИНА

Яким було перше засідання госпітальної ради Рівненської області і хто став головою

30.08.2017, 11:56      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 1711

Головою Госпітальної ради став депутат Костопільської районної ради, заступник сільського голови з питань діяльності Малолюбашської сільської ради Віктор Талащук

Голову, склад, керівництво та робочі групи обирали на першому засіданні госпітальної ради Рівненської області. Як це було, та хто яку посаду отримав – у матеріалі порталу «Четверта влада».

30 серпня відбулося перше засідання Госпітальної ради Рівненського госпітального округу Рівненської області. За списком було 24 делегованих представники. 6 з них – з Рівного. В результаті обговорення до складу увійшло 25 делегатів, список яких дивіться нижче.

Присутні на засіданні були не всі делеговані представники. Деякі райони, приміром Здолбунівський досі не обрали делегатів

Усіх тих, кого Рівненська міська рада, попри вимоги громадськості, делегувала з правом дорадчого голосу не було у списку. На практиці вони мали права такі ж, як і будь який інший не член ради, як от приміром, присутні журналісти.

Не знаючи, як звати делегатів головуюча на засіданні Галина Кульчинська зверталася до них на кшталт «ця дєвочька» і «чоловік в голубій сорочці»

Головуючою засідання обрали заступницю міського голови Рівного Галину Кульчинську. Втім, керувала вона не сама – слово періодично брав очільник облуправління охорони здоров`я Юрій Осіпчук.

Список делегованих членів госпітальної ради, який затвердили на засіданні:

1.    Кульчинська Галина Григорівна – заступник міського голови;

2.    Осіпчук Юрій Юрійович – начальник управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації;

3.    Іськів Віктор Ігорович – начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради;

4.    Надєйко Микола Михайлович – головний лікар міської дитячої лікарні Рівненської міської ради;

5.    Кучерук Євген Філімонович – головний лікар центральної міської лікарні м. Рівне;

6.    Сулімовський Сергій Іванович – головний лікар пологового будинку Рівненської міської ради;

7.    Білоус Олена Вікторівна – член виконкому, головний лікар Деражненської районної лікарні;

8.    Ястремеький Юрій Вілійович заступник голови Гощанської районної державної адміністрації;

9.    Процишин Ростислав Йосипович – завідувач акушер-гінекологічним відділенням Гощанської центральної районної лікарні;

10.    Козяр-Грицак Галина Володимирівна – лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ КЗ «Бабинський ЦПМСД»;

11.    Сивий Руслан Петрович – депутат Корецької районної ради;

12.    Ісарик Назар Миколайович – лікар-травматолог Корецької центральної районної лікарні;

13.    Піддубний Василь Йосипович – головний лікар Березнівської центральної районної лікарні;

14.    Юзва Ірина Володимирівна – голова Березнівської районної ради профспілки працівників охорони здоров`я;

15.    Гуменюк Марія Романівна – завідуюча терапевтичним відділенням Соснівської районної лікарні;

16.    Вервега    Михайло Степанович – завідуючий хірургічним відділенням Рівненської центральної районної лікарні;

17.    Гречко Світлана Василівна головний лікар Дядьковицької районної лікарні;

18.    Подолін Сергій Вікторович – заступник голови Рівненської районної державної адміністрації, депутат Рівненської районної ради;

19.    Бойко Віталій Іванович заступник головного лікаря з ЕТН Острозької центральної районної лікарні;

20.    Талащук Віктор Флорович – депутат Костопільської районної ради, заступник сільського голови з питань діяльності Малолюбашської сільської ради;

21.    Товарницький Роман Миколайович – головний лікар Костопільської центральної районної лікарні;

22.    Туровим Богдан Михайлович – голова Острозької районної державної адміністрації;

23.    Веляник    Василь Васильович – головний лікар Острозької центральної районної лікарні, депутат Острозької районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків;

24.    Жовнір Лідія Миколаївна – головний лікар Бугринської амбулаторії ЗПСМ;

25.    Матвійчук Алла Григорівна – головний лікар КЗ Обласний туберкульозний санаторій м. Костопіль Рівненської обласної ради.

Порядок денний першого засідання Госпітальної ради

Під час питання про формування та затвердження складу ради виникла дискусія навколо допустимої кількості членів від Гощанського району. Представники району делегували двох, Галина Кульчинська та Юрій Осіпчук наполягали, на тому, що в такому випадку загальна кількість членів ради перевищуватиме допустиму для ради – 26 осіб.

Очільник облуправління охорони здоров`я свободівець Юрій Осіпчук – програв у чотири голоси

В результаті на засіданні підтримали рішення збільшити кількість членів ради. А тому до затвердженого засіданням складу потрапили усі делеговані представники.

Дискусія навколо наступного питання виявилася ще гарячішою – обирали голову госпітальної ради. В результаті обговорення делегати висунули дві кандидатури – начальника облуправління озорони здоров`я Юрія Осіпчука та депутата Костопільської районної ради Віктора Талащука.

В результаті таємного голосування головою ради став депутат Костопільської районної ради, заступник сільського голови з питань діяльності Малолюбашської сільської ради Віктор Талащук. За цю кандидатуру делегати віддали 13 голосів. Опонент – Юрій Осіпчук – отримав 9 голосів.

Заступником голови став депутат Корецької районної ради Руслан Сивий, секретарем – начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради Віктор Іськів.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору