РІВНЕНЩИНА

Муляренко в законі

02.09.2017, 21:18      Катерина Романік      Переглядів: 3876

Фото з особистої фейсбук-сторінки Олексія Муляренка

Якщо довго дивитися на паркан білоозерської приватної туристичної бази «Холодок», то можна побачити, як туди заходить голова ОДА.

Гадаєте, мета візиту: з’ясувати, чому орендар Євген Павлишин звів у прибережній захисній смузі будиночки та паркан впритул до водного об’єкту? Або чому поруч «Холодка», на території заповідника, два будиночки і вольєр для собак?

Вольєр поблизу бази «Холодок», розміщений на території заповідника

Помиляєтесь: відпочити і помилуватися краєвидами перлини Полісся – Білого озера. І він не помічає, як зміліла водойма.
 
Кажуть, що, можливо, це сталося через варварську діяльність бурштинокопачів. Хоча, ні. Мабуть, помічає. Бо їде шукати порушників закону. І о диво! Йому таки вдається знайти ознаки злочинної діяльності. Але він не викликає поліцію. Ймовірно, не довіряє нинішнім правоохоронцям. І має на те підстави. Бо ж Аваков так нічого зробити і не зміг. А от голова облдержадміністрації зробить! Зафіксує за допомогою GPS-навігатора місця незаконного видобутку сонячного каменю на карті, скличе нараду, дасть всім перцю і дивись – бурштинщики повтікають і підуть в АТО. Бо простим українцям саме там місце. А от панам – за парканом Павлишина. Який, ймовірно, невдовзі зачиниться. І не виключено, дверима Сталь-М. А щоб нікому не кортіло зайти туди – у вольєр завезуть собак.
 
Рівненський голова ОДА Олексій Муляренко, мабуть, не поінформований, що ст. 61 Земельного Кодексу України забороняє будівництво будь-яких споруд на території прибережної захисної смуги. В тому числі, баз відпочинку. Не кажучи вже про паркани. Але ж хіба Закон писаний для голів ОДА та їх наближених? Вони ж – муляренки в законі.
 
Тому легким розчерком пера голова ОДА віддав Павлишину ще майже три гектари найпривабливішого білоозерського пляжу, який, схоже, для цього «віджали» у підприємниці  В.Ф. Шелевицької.
 
Знаєте, з огляду на ситуацію, не вистачає пристойних слів. Тому нагадаю цитату з відомої радянської кінострічки.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору