РІВНЕНЩИНА

У Рівному виростають «дерева», від яких можна заряджати гаджети (ФОТО)

03.09.2017, 14:57      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2609

Перше сонячне «дерево» з`явилося у Рівному позаду кінопалацу «Україна». Фото відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради

Сонячне «дерево» вже можна побачити на Алеї Чайки за кінотеатром «Україна» поблизу малого фонтану. Це висока стійка, на якій кріпляться сонячні панелі. Перше таке дерево встановили 1 вересня. Всього ж у Рівному має бути три таких конструкції.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

Як це дерево діє і чим воно буде корисне рівнянам, розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк.

– Сонячні панелі будуть збирати енергію сонця, – каже Віталій Миронюк, – перетворювати її в електричну й акумулювати. Для цього дерево має «корені» – акумулятори. Для чого все це зробили? Для того, щоб рівняни, які гуляють містом, мали змогу підзарядити свої гаджети. Адже ситуація, коли телефон «сів» і людина залишилась без необхідного зв’язку далеко від домашньої розетки, трапляється з кожним.

Віталій Миронюк також розповів, що таких сонячних дерев у нас буде три. Окрім Алеї Чайки, таке ж буде на Лебединці, на алеї кованих скульптур, а місце для наступного обрали на автовокзалі «Чайка». Тобто такі корисні дерева вирішили «посадити» в місцях найбільшого скупчення людей.

Журналісти РТБ стали свідками встановлення сонячного «дерева» поруч із автостанцією «Чайка». Фото РТБ

«Садять» сонячні дерева в рамках реалізації одного з проектів громадського бюджету. Найкращі проекти пропоновані Рівнянами отримують фінансування з бюджету. Загальний фонд на реалізацію таких проектів складає 10 мільйонів гривень на рік.

Автором проекту «Сонячні дерева в Рівному» став Віталій Орлюк. Вартість реалізації проекту – 315 тисяч гривень.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору