РІВНЕНЩИНА

Скільки заробляє і чим володіє керівництво державного телебачення та радіо у Рівному: огляд декларацій

15.09.2017, 17:09      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 5857

Від 70 до 197 тисяч гривень зарплати торік отримали керівники колишньої Рівненської ОДТРК. Це в середньому від 5,8 до 16,5 тисяч гривень на місяць. Використано фото із rtb.rv.ua

Найвище керівництво рівненської державної телерадіокомпанії, в структуру якої входить телеканал «РТБ», радіо «Край» та «Рівне ФМ», цьогоріч оприлюднило свої електронні декларації про майно і доходи за 2016 рік. У когось в документах засвітилися старенькі «ВАЗи», а у когось і чималі заощадження та комерційна нерухомість.

Е-декларації керівництва Рівненської регіональної дирекції філії Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (раніше – Рівненська обласна державна телерадіокомпанія, – авт.) у березні-квітні розміщені на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції. Подати такі декларації керівників волинської телерадіокомпанії зобов`язав закон як посадовців юридичних осіб публічного права.

Однією з найбільших декларацій із всього керівного складу телерадіокомпанії може похвалитися її директор Андрій Велесик.

Торік його зарплата склала майже 198 тисяч гривень, ще 19 тисяч посадовець отримав на роботі за сумісництвом (доцент у приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука»), 112 гривень склали проценти. 

Із заощаджень в Андрія Велесика вказано 108 доларів США на рахунку у банку, а серед майна – земельна ділянка площею 5,85 соток у селі Нова Українка Рівненсього району. 

Андрій Велесик значиться засновником та кінцевим бенефіціаром у ТОВ «ВАП-Трейд» із правом власності на 33% статутного капіталу вартістю 330 гривень та приватному підприємстві «Продюсерський центр «Анокс». В останньому він є й директором на безоплатній основі. Крім того, посадовець входить до секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Торік Андрій Велесик отримав 2 200 гривень кредиту на придбання побутової техніки. 

Значно більше доходів і майна у членів сім`ї посадовця. Сукупний дохід дружини, дочки й сина склав майже 400 тисяч гривень, щоправда 100 тисяч із них це подарунок дружині і дочці у негрошовій формі. Решта ж – майже 286 тисяч гривень – гонорар і дохід дочки від надання в оренду майна, ще майже 13 тисяч гривень – проценти і державна та соціальна допомога дружини. 

На рахунках у банках члени сім`ї Андрія Велесика тримають 107 доларів США та 612 гривень. Серед майна у них вказано три земельні ділянки у Рівному із площами 17,36; 1,91 сотки та 53 кв. м. Ще одна ділянка площею 11,8 соток знаходиться в селі Олександрія Рівненського району.

На дружину записаний будинок у Рівному площею 392,6 кв. м. та гараж площею 78 кв. м., а на дочку – квартира у Києві площею 109,4 кв. м. До слова, право власності на столичну квартиру оформлене в жовтні 2016 року. 

Дочці також належить 4,4% будівлі адміністративно-торгового комплексу з добудовою у Рівному площею 180,1 кв. м. та 5% земельної ділянки під ним площею 10,33 сотки. 

Обидва транспортні засоби Велесиків – «Ford Fiesta» 2010 року випуску та «Subaru Outback» 2012 року випуску записані на дружину Оксану Велесик. 

Із фінансових зобов`язань в дружини вказаний кредит розміром у 7 729 гривень на придбання персональних електронних пристроїв. 

А от в сім`ї першого заступника директора Рівненської регіональної дирекції ПАТ «НСТУ» Євгенія В`юна виглядає кардинально інакше, адже основні сімейні доходи та майно належить саме посадовцю. 

Так, Євгеній В`юн торік отримав майже 185 тисяч гривень зарплати та майже 76 тисяч гривень пенсії. У його дружини Ростислави В`юн натомість 40,5 тисяч гривень зарплати та майже 18 тисяч гривень пенсії. 

Серед майна сім’я В`юнів має дві земельні ділянки у селі Вересневе Рівненського району площами 10,08 та 2,88 соток, будинок у тому ж селі площею 305,8 кв. м. Уся нерухомість записана на посадовця телерадіокомпанії. 

На одну зарплату минулий рік прожив ще один заступник директора Рівненської регіональної дирекції ПАТ «НСТУ» Анатолій Васюха. У своїй декларації серед доходів він зазначив лише зарплату розміром у 118 тисяч 81 гривню. 

У членів сім`ї посадовця, серед яких дружина та три доньки, вказано понад 77 тисяч 720 гривень сукупного доходу в 2016 році. Із них майже 61 тисячу гривень склала зарплата дружини, ще 16 тисяч 700 гривень – державна та соціальна мтаеріальна допомога і 100 гривень – виплати профспілки. 

Серед майна сім`я Анатолія Васюхи вказала квартиру у Рівному площею 34,5 кв. м., земельну ділянку у с. Нова Українка Рівненського району площею 9,65 кв. м. та два автомобілі: «Volkswagen Jetta» 1989 року випуску та «Hyundai Tucson» 2008 року випуску. 

Заступник директора телерадіокомпанії і водночас головний бухгалтер засобу масової інформації Світлана Захарченко у своїй декларації не вказала жодного члена сім`ї. Серед доходів у неї лише зарплата розміром у 175 тисяч 588 гривень. 

Готівкою головний бухгалтер зберігає 5 тисяч доларів США. Серед майна вона вказала половину земельної ділянки у селі Корнин Рівненського району загальною площею 25 соток, половину будинку в Корнині площею 91 кв. м. та половину гаража площею 26 кв. м. Співвласником іншої частини нерухомості є заступник начальника цеху комп`ютерного монтажу цієї ж телерадіокомпанії Павло Демчук. 

Серед транспортних засобів Світлана Захарченко вказала «Chevrolet Aveo» 2006 року випуску та ВАЗ 21093 1999 року випуску. 

Програмний директор Рівненської регіональної дирекції ПАТ «НСТУ» Руслана Хоменюк торік змінила прізвище на Радзіховську і вказала в своїй декларації чоловіка Артура Радзіховського та сина Андрія, який донедавна працював спеціалістом-адміністратором у територіальному сервісному центрі МВС (раніше – МРЕВ, – авт.)

Судячи з декларації, Радзіховські-Хоменюки жили торік лише на доходи програмного директора телерадіокомпанії. Руслана Радзіховська вказала, що у 2016 отримала 70 тисяч 837 гривень зарплати та 6 тисяч 800 гривень пенсії. Заощадженнями жінка зберігає 40 тисяч доларів США, а із нерухомості має дві квартири у Рівному площами 43,9 та 67 кв. м. і гараж на 23,8 квадратних метри. 

Також працівниця телерадіокомпанії вказала автомобілі «BMW X5» 2008 року випуску та «Ford Fiesta» 2007 року випуску. 

У членів сім`ї ж натомість не вказано жодних доходів, а серед майна задеклароване незавершене будівництво житлового будинку у Рівному площею 180 кв. м. 

Разом з тим, син Руслани Радзіховської Андрій Хоменюк у своїй окремій декларації, поданій після звільнення з сервісного центру МВС, вказав 40 тисяч 514 гривень зарплати за 2016 рік, 10 тисяч доларів США готівкою та земельну ділянку у Рівному площею 6 соток. Однак це чомусь не відображено в декларації його матері.

Одна з найскромніших декларацій серед керівництва рівненської телерадіокомпанії виявилася у її завідувачки відділом кадрово-правової роботи Наталії Васильєвої

Серед доходів жінка вказала майже 78 тисяч гривень зарплати, 2 тисячі гривень державної та соціальної матеріальної допомоги та 24,5 тисяч гривень пенсії. 

Серед майна задекларована квартира у Рівному площею 50,6 кв. м. У єдиного задекларованого члена сім`ї – дочки Олександри, яка навчається у Рівненському державному базовому медичному коледжі, вказано 7 тисяч 464 гривні стипендії. 

Окрім найвищого керівництва, свої декларації про майно та доходи подали і керівники структурних підрозділів Рівненської регіональної дирекції ПАТ «НСТУ». Так, директор творчо-виробничого об`єднання «Новини» Орест Гринюк відзвітувався про 74 тисячі 471 гривню зарплати у 2016 році. 

Серед членів сім`ї посадовець вказав дружину Лілію Гринюк, яка працює спеціалістом секретаріату представника Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Рівненській області, та сина. 

Спільно Гринюки володіють квартирою у Рівному площею 46 кв. м. Лілії Гринюк також належить кімната у місті Славута Хмельницької області площею у 18 квадратів. Також дружина посадовця торік виплатила 2753 гривні кредиту. 

Орест Гринюк є членом Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Скромна і коротенька декларація за 2016 рік у директора творчо-виробничого об`єднання «Телемовлення» рівненської телерадіокомпанії Петра Мідрігана. Із доходів у нього вказано майже 93 тисячі гривень зарплати та 400 гривень матеріальної допомоги. Серед майна – квартира у Рівному площею 55,8 кв. м.

Серед членів сім`ї Петро Мідріган нікого не вказав. За сумісництвом посадовець також працює доцентом в приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука», є заступником голови правління в ГО «Культурно-просвітницький центр ім. Томаша Оскара Сосновського». 

З доходів у директора творчо-виробничого об`єднання «Радіо «Край» Анатолія Гуменюка понад 86 тисяч гривень зарплати, майже 21 тисяча гривень процентів від вкладу у банку та майже 37 тисяч гривень пенсії. 

На рахунках у банках керівник радіо має 12 тисяч 292 долари США та 106 тисяч 427 гривень. 

Серед нерухомості Анатолій Гуменюк вказав чотири земельні ділянки у селі Велика Омеляна Рівненського району площами 1,22 га, 30, 12,5 та 20 соток, а також половину дачного будинку в тій же Великій Омеляні загальною площею 67,8 кв. м. і квартиру у Рівному площею 30,7 квадратних метрів. 

Із транспорту чоловік вказав автомобіль «ВАЗ 2105» 1982 року випуску. 

Дещо меншу зарплату розміром у 81 тисячу 20 гривень за 2016 рік задекларував колега Анатолія Гуменюка директор творчо-виробничого об`єднання «Радіо Рівне ФМ» Рівненської регіональної дирекції ПАТ «НСТУ» Сергій Шидловський

Спільно із дружиною та двома дочками Сергій Шидловський володіє квартирою у Рівному площею 27,2 кв. м. Крім того, радійнику належить автомобіль «Skoda Fabia» 2006 року випуску. 

Доходи членів сім`ї Сергія Шидловського у минулому році склали майже 45 тисяч гривень, з яких 23 тисячі – зарплата дружини, майже 12 тисяч – зарплата дочки Франчески та ще майже 10 тисяч гривень – стипендія дочки Роксолани. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору