РІВНЕНЩИНА

Під крики «Ганьба» та через поліцейський коридор: як рівнянам вдалося потрапити на концерт Бабкіна (ВІДЕО)

03.10.2017, 00:04      портал «Четверта влада»      Переглядів: 5432

Попри спробу цьому перешкодити, рівнянам вдалося потрапиит на концерт. Хоч і довелося почути на свою адресу чимало образливих слів 

Сьогодні кілька десятків людей намагалися не пустити людей у Міський будинок культури, де готувався концерт Сергія Бабкіна. Спроба бійки, коридор з поліції, обзивання виродками, вигуки «Ганьба!» – таким був шлях охочих потрапити на концерт.

Як усе відбувалося – у відео без коментарів:

«Купа людей стояло і дивилось на інших людей камуфляжі і без, купа людей чули, що вони виродки, бо пішли на Сергія Бабкіна. Серед «виродків» учасники АТО, учасники революції, люди, які особисто мені давали гроші на лікування поранених і гнули спини на складах. Люди просили їх пустити. Словом, важко і неприємно.

Людей в зал пускали через коридор поліції під крики «Ганьба».  На концерті було добре. Мої патріотичні почуття не постраждали.» – пише після завершення концерту рівненська журналістка та волонтерка Інна Білецька і ділиться коротеньким відео:

А тепер по-суті. Купа людей стояло і дивилось на інших людей камуфляжі і без, купа людей чули, що вони виродки, бо пішли на Сергія Бабкіна. Серед «виродків» учасники АТО, учасники революції, люди, які особисто мені давали гроші на лікування поранених і гнули спини на складах. Люди просили їх пустити. Словом, важко і неприємно. Людей в зал пускали через коридор поліції під крики «Ганьба». На концерті було добре. Мої патріотичні почуття не постраждали.

Опубліковано Інною Білецькою 2 жовтня 2017 р.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору