РІВНЕНЩИНА

У Рівному вчитимуть проводити журналістські розслідування про корупційні тендери: триває реєстрація

10.10.2017, 17:48      портал «Четверта влада»      Переглядів: 661

Тренери Володимир Торбіч і Мирослава Примак розкажуть про особливості журналістських розслідувань про публічні закупівлі. Фото з архіву «Четвертої влади» та зі сторінки Володимира Торбіча у Фейсбуці

Розпочався відбір учасників тренінгу «Журналістські розслідування корупції в публічних закупівлях (тендерах)». Тренінг розрахований на практикуючих чи потенційних журналістів-розслідувачів (в тому числі телевізійників) з Рівненської, Волинської, Житомирської та Хмельницької областей.

Про це повідомляє громадська ініціатива «За чесний тендер».

Тренінг відбудеться у Рівному 26-27 жовтня

Під час дводенного тренінгу учасники дізнаються про:

Основи та останні зміни законодавства про публічні закупівлі (тендери), робота з Prozorro;

Найбільш поширені порушення у закупівлях, приклади;

Інструменти, які спрощують пошук та аналіз інформації в закупівлях;

Що таке розслідування про публічні кошти, з чого починати, попередня підготовка;

Складання робочого плану розслідування. Планування публікацій чи тeлeвізійного сюжeту;

Попередня перевірка інформації. Складнощі під час розслідування і як їх вирішувати. Перевірка зібраної інформації;

Можливості – в тому числі гонорари, редакторська допомога, підтримка експерта з закупівель для журналістів щодо підготовки розслідувань у публічних закупівлях в рамках нашого та інших проектів.

До участі запрошуються вмотивовані представники ЗМІ з Рівненщини, Волині, Житомирщини та Хмельниччини, з досвідом та без досвіду проведення журналістських розслідувань у закупівлях. Кількість місць обмежена. Тому учасники відбиратимуться на конкурсній основі.

Для учасників з інших міст відшкодують проїзд і забезпечать житлом. Усіх учасників забезпечать роздатковими матеріалами та харчуванням.

Потенційні учасники повинні зареєструватися до 15:00 год. 20 жовтня у цій формі.

Відібраних учасників не пізніше 23 жовтня повідомлять про місце та час тренінгу.

Тренери:

Володимир Торбіч – головний рeдактор Агeнціі журналістських розслідувань «Четверта влада».

Мирослава Примак – агентка Прозорро на Рівненщині, юристка та консультантка проекту.

За детальнішою інформацією звертайтеся – Святослав Клічук, керівник ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство», тел. 096-006-89-23

***********************
Тренінг проводиться в рамках проекту «Сприяння прозорості влади у Західній Україні», що реалізовується громадською організацією «Рівненський центр «Соціальне партнерство» за фінансової підтримки фонду NED.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору