РІВНЕНЩИНА

Щоб без самодіяльності: список заборонених артистів у Рівному деталізують

13.10.2017, 13:33      портал «Четверта влада»      Переглядів: 633

Ілюстраційне фото rbc.ua

Бюджетна комісія вирішила деталізувати рішення Рівнеради, яким та раніше заборонила у місті концерти артистам, котрі гастролюють в РФ. Оскільки діюче рішення –  дуже неконкретне і тому фактично незаконне.

Внести зміни запропонував на засіданні комісії секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук запропонував конкретизувати список заборонених у Рівному артистів затвердженим списком Мінкульту

За пропозицією Сергія Паладійчука, рішення Рівнеради «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста Рівного представниками шоу-бізнесу, котрі здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, беруть участь у різних інших розважальних заходах на території Російської Федерації (під час російсько-української війни)» слід доповнити словами  «відповідно до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, оприлюдненому на офіційному сайті Міністерства культури України».

– За останні три місяці у нас було дві ситуації, які викликали непорозуміння в певних категорій наших мешканців, – пояснює Сергій Паладійчук. – Зокрема, це ситуація з концертом Ольги Полякової, а потім концертом Сергія Бабкіна. Через ці дві ситуації стало зрозуміло, що потрібно конкретизувати рішення, яке приймала Рівнерада у 2015-му році. Тому що те формулювання було юридично неточним.

Сергій Паладійчук попросив підтримати таке уточнення, щоб в подальшому уникати неоднозначностей у трактуванні рішення Рівнеради.

– Щоб і артисти, і структури, які проводять концерт, наперед розуміли, що їхній артист не може в Рівному виступати, а наші рівняни, активісти розуміли, що не буде ситуації, коли вони вважають що цьому артисту заборонено виступати, а структури, які організовують, вважають що дозволено, і виникає така колізія.

– Рівне за останні два-три роки стало набагато більш насиченим візитами всеукраїнського рівня виконавцями, митцями, – додає посадовець. – До того Рівне чомусь випадало з гастрольних турів. Тобто проводили тури Луцьк, Тернопіль, Львів. Останні роки ситуація покращилася. І те що відбувається, з Поляковою, Бабкіним –  відлякує, ускладнює проведення концертів. 

Доповнення до рішення Рівнеради ще має затвердити сесія. З переліком осіб, «які створюють загрозу нацбезпеці», можна ознайомитися на сайті Мінкультури. Зараз він налічує 112 осіб.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору