РІВНЕНЩИНА

«Це все дурня», – про дві суперечності у словах мера Рівного щодо 20 га рекреаційної землі (ВІДЕО)

19.10.2017, 18:49      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1756

Мер Рівного Володимир Хомко впевнений, що переконає депутатів проголосувати за «кота в мішку»

«Це все дурня» – такими словами мер Рівного Володимир Хомко назвав рішення бюджетної комісії Рівнеради щодо 20-ти гектарів комунальної рекреаційної землі на Костромській. Адже минулого тижня комісія не пропустила на сесію проект рішення, за допомогою якого рівняни могли втрати важелі впливу на те що тут зрештою збудують. Мер переконує, що бюджетна комісія просто не розібралася, та фактично закликає не вірити своїм очам, читаючи що чорним-по-білому написано в цьому документі.

Володимир Хомко розповідає журналістам під час перерви на сесії Рівнеради, що рік тому з`явився інвестор, який запропонував у Рівному збудувати аквапарк.

– Був інвестор, який готовий будувати аквапарк, – каже Володимир Хомко не називаючи його імені. –  Ми хотіли його спочатку біля ПДМу, не вийшло, я переніс туди – на Костромську. А це просто не вникли, я не ходив на ту комісію. Повірте, я переконаю депутатів і проголосують.

– Не наш, київський, – єдине, що деталізує Володимир Хомко щодо інвестора. – Нема такого в Рівному. Маєте бажання – будь ласка. Це ж конкурс. Ми не скажемо що Іванову. Хто більше дасть, той і отримає право. Але цільове призначення і  містобудівні умови виписані під це. Так що це все дурня. Ми майже все місто забудували без ДПТ (детального плану території, який вирішили отримати члени бюджетної комісії перед тим, як приймати рішення щодо продажу права оренди  – авт.). Але ж є зонування території, і є цільове призначення землі (цим мер фактично стверджує, що цільове призначення та рекреаційна зона є достатніми важелями, щоб забудовник збудував тут саме аквапарк, а не чергові висотки – авт.).

«Четверта влада» спробувала сконтактувати з Володимиром Хомком, щоб почути його пояснення щодо двох невідповідностей у його однохвилинному коментарі. Однак мер не піднімає слухавки. Тож ми просто їх озвучимо.

1. Більше року тому Володимир Хомко, в ефірі радіостанції, заявив про намір зведення гідроспоруди у зеленій зоні, поруч з Палацом дітей та молоді. Однак після шквалу критики, через відсутність обговорення питання використання цього парку, мер заявив, що то був лише жарт. Хм, тепер, відсилаючи до цієї теми, він знову стверджує що це була серйозна пропозиція (легко помилитися коли вигадуєш одну версію за іншою – авт.)

2. Володимир Хомко стверджує, що те що на Костромській таки буде аквапарк, убезпечує зонування території і цільове призначення землі. Але давайте проаналізуємо. Цільове призначення, яке наразі пояснюється в трьох з чотирьох проектів рішення, за якими хочуть продати право оренди 20-ти га, звучить дуже розлого: «Для будівництва та обслуговування спортивно-розважального комплексу і для інших цілей, передбачених чинним законодавством, за умови, що їх дозволяється здійснювати в зонах рекреаційного призначення». Призначення четвертої ділянки дещо відрізняється: «для громадської забудови і будівництва та обслуговування спортивно-розважальних закладів». Жодного слова про аквапарк.

«Четверта влада» вже вивчала, як рекреаційна земля з оренди переходить у приватну власність, а потім на ній планують будувати висотки замість суто спортивно-оздоровчого використання. За подібною схемою планували висотки поруч з Басовим Кутом замість обіцяної реконструкції басейну, а також готові були продавати квартири майже на березі цього озера.

________________________________________
«Публікація створена за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) за посередництва Інтерньюз-Нетворк».
Уряд Канади не відповідає за зміст публікації і може не поділяти точки зору висловлені в публікації.
«Article was prepared with the financial support of the Government of Canada provided through the Department of Foreign Affairs, Trade and Development (DFATD)»

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору