РІВНЕНЩИНА

У Рівненському діагностичному центрі, відомому «благодійними» внесками, створюють наглядову раду

20.10.2017, 12:19      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1167

У Рівненському діагностичному центрі, в якому не відмовляються від благодійних внесків, хочуть створити наглядову раду. Фото зі сторінки Романа Шустика у Фейсбуці

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука хочуть створити наглядову раду. Увійти до неї мають можливість усі бажаючі. 

Про це повідомляє Рівненський діагностичний центр. 

Медики хочуть спільно з громадськістю сприяти ефективному управлінню та поліпшенню матеріально-технічної бази закладу, вивчати та оприлюдненювати потреби працівників та пацієнтів центру. 

– Ми маємо відповідне положення про наглядову раду, погодження від Рівненської обласної ради, 19 жовтня я видав відповідний наказ про формування ради. Однак хочу щоб цей процес відбувався максимально публічно і прозоро. Закликаю всіх долучитися до нього та подавати кандидатури від громадських організацій, які готові допомогти нашому центру стати ще кращим. Хочу наголосити – наглядову раду ми створюємо не «для галочки», я докладу всіх зусиль, щоб вона реально працювала, – каже головний лікар Рівненського діагностичного центру  Роман Шустик.

Подати кандидатури на участь в установчому засіданні наглядової ради можна до 26 жовтня на електронну пошту [email protected] або особисто Роману Шустику в приватні повідомлення на Facebook.

У повідомленні необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, найменування громадського об’єднання, контактний e-mail та мобільний телефон, щоб адміністрація закладу могла повідомити про час та дату засідання, а також надіслати всі необхідні матеріали заздалегідь.

Всю методичну допомогу в процесі формування Наглядової ради центру надає благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та її керівник Юрій Лазаревич. Нещодавно організація ініціювала створення наглядової ради при Рівненській обласній лікарні

Нагадаємо, у Рівненському діагностичному центрі і далі просять зробити благодійні внески за послуги, які за законодавством медзаклади мають надавати безкоштовно.

Ще п`ять років тому «Четверта влада» писала про примусові «благодійні» внески у Рівненському обласному діагностичному центрі, який у 2012 році очолював Володимир Лепеха. Невдовзі після цього Володимир Лепеха очолив Рівненську обласну клінічну лкарню. В травні 2013 року прокуратура підтвердила, що в обласній лікарні також вимагають благодійні внески

У 2014 році, коли обирали керівника діагностичного центру, заговорили про запровадження на його базі пілотного проекту страхової або платної медицини. Однак, як бачимо, все залишилося на своїх місцях. 

«Четверта влада» спробувала сконтактувати сьогодні з головним лікарем Діагностичного центру Романом Шустиком, щоб почути його точку зору на прийняття медичної реформи, і чи це вплине на систему благодійних внесків у центрі. Роман Шустик пояснив, що сьогодні дуже зайнятий, однак пообіцяв докладно про це поспілкуватися завтра.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору