РІВНЕНЩИНА

У Рівному з`ясували, де варто першочергово ставити дитмайданчики: депутати посварилися

20.10.2017, 19:30      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 659

Робота комісії з вивчення потреб рівнян у дитмайданчиках не сподобалася депутату Анатолію Чугуєвцю. Заступниця мера Рівного Галина Кульчинська називає закиди депутата маніпуляцією

Чому в одному дворі оновлюють дитячий майданчик, а в іншому – ні. Скільки часу чекати на таке оновлення. Скільки коштів треба з бюджету, щоб усі райони міста мали якісні дитячі майданчики. Щоб вирішити цю проблему, ще в кінці липня депутати Рівнеради створили робочу групу. Об`їздили 169 дворів. Промоніторили і розібралися. І ось – готові поділитися результатами.

Про це «Четвертій владі» розповіла заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська. 

Посадовиця пояснює, що мова йде про дворові дитячі майданчики. Об`їжджали ті двори, щодо яких були письмові звернення. А таких звернень було близько 200-т.

– Обїздили 169 дворів реально, я може не була на одному-двох, – розповідає Галина Кульчинська. – Практично скрізь їздили Назарій Поліщук і Олександр Довжаниця. Інші ситуативно, там де їхні округи.

До складу робочої групи увійшли, окрім Галини Кульчинської, такі депутати: Святослав Стельмащук, Володимир Кудрін, Анна Іванова, Назарій Поліщук, Олександр Довжаниця і Андрій Кузьмич.

Заступниця мера розповідає, що потребу рівнян у майданчиках можна систематизувати за кількома ознаками. 

1. Стоїть майданчик, він достатньо нормальний і потребує доставлення, наприклад, балансира чи каруселі.

2. Інша підгрупа це та де треба ставити повноцінні майданчики: комплекс і гойдалки, і каруселі.

3. Є інша група дворів, яка подобається Кульчинській. Це двори, які створюють або колодязь або напівколодязь: «Вони готові навіть забрати між собою паркан, якщо їм поставити комплексний більший майданчик спільний на два сусідні двори».

4. Є ситуації, їх не так багато, але вони є, коли ти приїжджаєш, а там реально стоїть новісінький майданчик. Хто писав, чому писав, для чого…

5. Або ще є ситуації коли немає землі де ставити майданчик.

Поки що, за словами Галини Кульчинської, складно сказати скільки коштів потрібно, щоб повністю забезпечити рівнян дитмайданчиками.

–  Бюджету ще немає, його має сказати ЖКГ, – пояснює посадовиця. –. Може на понеділок частково буде, і ми маємо подати наше бачення. Ми хочемо щоб був баланс. Якщо це буде, то це буде умовно кажучи 10 на Північному, 10 на Ювілейному, я умовно кажу, там де немає взагалі.  Або, в першу чергу, ставити там де дуже великі будинки і де ті колодязі, це в основному мікрорайон Північний і Ювілейний, там багато таких будинків. Але зрозуміло, що кожен депутат, коли їздив з нами, то хотіли ще й тут, і тут, і тут.

Перед початком останньої сесії Рівнеради депутат Анатолій Чугуєвець почав дорікати Галині Кульчинській, що робоча група обділила своїми висновками Басовий Кут.

– Я, зокрема, подавав звернення щодо майданчика на Ботанічній вулиці, – коментує свої претензії «Четвертій владі» Анатолій Чугуєвець. – А вийшло, що район Басового Кута, Нового Двору та Боярки в моніторинг комісії не потрапив, і люди залишаться без майданчиків. А є райони, від яких взагалі немає депутатів-мажоритарників і не було кому подати звернення щодо майданчика. То хіба люди в цьому винні?

Галина Кульчинська з таким закидами не згідна:

– Мене це обурило, тому що стільки скільки ми виїздили, мабуть, жодна створена робочому група по будь-якому питанню [не виїздила], – пояснює «Четвертій владі» Галина Кульчинська. –  В чому була претензія Анатолія. Про те, що ми всі сволочі і нічого не робили. Мене збурила подача і як зясувалося, така вона не до кінця зрозуміла. Ну переживає за свій округ, але коли я перепитала в ЖКГ ще раз які були письмові звернення, то письмові звернення були на 14-ту школу і ще на одну адресу, ну зовсім не про що говорив Анатолій. Всі які були письмові, ми об`їхали скрізь. Ми недоїхали дуже далеко, я не пам’ятаю вулицю, десь там на виїзді, не доїхали туди. Ми її доглянемо до 12-ї години в понеділок.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору