РІВНЕНЩИНА

«Про те що провадження має резонанс, зрозумів після публікації», – по парку Слави у Рівному поліція вийшла на фінішну пряму

24.10.2017, 15:23      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1144

Заступник начальника ГУ Нацполіції Рівненщини Олександр Панасюк каже, що тепер поліція ретельніше розслідуватиме провадження щодо захоплення землі у парку Слави, адже тепер правоохоронці дізналися про значний суспільний резонанс цієї справи. Фото з архіву

Фінішна пряма. Так оцінює терміни розслідування фальсифікацій експерта у рівненському парку Слави заступник начальника ГУ Нацполіції Рівненщини Олександр Панасюк.

Про це він розповів «Четвертій владі».

– По матеріалах кримінального провадження видно склад злочину, – каже Олександр Панасюк. – Тож по фальсифікаціях ми вийшли на фінішну пряму.

Складніша ситуація з розслідуванням захоплення землі у 2014-му році в парку Слави, яке здійснили люди з тієї ж орбіти, що й сприяли появі фальшивої експертизи.

 – Нам відомо назва фірми-замовника тих робіт, які виконувалися на Пагорбі Слави, – пояснює правоохоронець. – На жаль, ми не можемо встановити її юридичну адресу і засновників на сьогодні. Її юридична адреса пов’язана з реєстрацією в місті Києві.

– Коли була публікація в інтернеті, на другий день ми заслухали [стан розслідування] цього провадження в начальника ГУ Нацполіції, – додає Олександр Панасюк. – Про те що це провадження має якийсь суспільний резонанс, я зрозумів після тої публікації. В мене багато кримінальних проваджень і тому, можливо, на все не звертаєш увагу.

Олександр Панасюк каже, що слідчий наразі отримав ряд додаткових вказівок щодо цього провадження, та «групу помічників», які допомагатимуть його розслідувати. Правоохоронець обіцяє, що днів за 10 буде детальніша інформація з цього приводу і, можливо, якісь успіхи.

Передісторія:

Нагадуємо, невідома фірма весною 2014 року захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі Слави. Згідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчування. Засновник цієї фірми пов`язаний з керівниками структур «Набережного кварталу» у Рівному.

Прокуратура Рівного в рамках кримінального провадження встановила, що організацією, яка безпосередньо виконувала будівельні роботи на Пагорбі Слави, був Житлово-будівельний кооператив «Домо-Буд» (фірма через засновників також прямо пов`язана з «Набережним кварталом» – авт).

Але міліція, під наглядом прокуратури, закрила кримінальне провадження, в звязку із відсутністю в діях юридичної особи складу кримінального правопорушення. Після публікації на «Четвертій владі», змушена була його повторно відкрити.

Рівняни власноруч зупинили незаконне будівництво на Пагорбі Слави. Продовжити тут будівельні роботи, правда, безуспішно, спробувало ТзОВ «Зелений дуб», одним із засновників якого є людина «Набережного кварталу» В`ячеслав Кочубей, нинішній керівник парківського «інвестора».

Нині люди з «Набережного кварталу» рекламуються у Рівному під новим брендом – DBN.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору