РІВНЕНЩИНА

І словом, і тілом: розслідування про сексуальні домагання в РДГУ

15.11.2017, 20:20      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 17745

У цьому матеріалі для проекту журналістських розслідувань Громадського телебачення і Першого Національного «Слідство.Iнфо» йдеться про сексуальні домагання, які роками практикує щодо студенток та викладачок професор і завідуючий кафедрою в Рівненському державному гуманітарному університеті. Ми поспілкувалися зі свідками, а також приховано зняли поведінку професора. Далі – слово за правоохоронцями та керівництвом вишу.

Над програмою працювали: журналістка Анна Калаур, оператор Валерій Мартинюк, режисер монтажу Ольга Крайнік, звукорежисер Олександр Климань, редактор Володимир Торбіч, керівник проекту «Слідство інфо» Дмитро Гнап.

Дивіться на «Четвертій владі» повну uncensored версію відео і мультимедійного розслідування: Рівненський професор домагань

________________________________________
«Програма і публікація створена за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) за посередництва Інтерньюз-Нетворк».
Уряд Канади не відповідає за зміст публікації і може не поділяти точки зору висловлені в публікації.
«Program undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through the Department of Foreign Affairs, Trade and Development (DFATD)»
_________________________________________
ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

 Рівненського професора, який домагався до студенток і викладачок, нарешті звільнили

 Журналістів не пустили на засідання вченої ради сканальновідомого рівненського вишу


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору