РІВНЕНЩИНА

Завдяки спротиву рівнян знесли незаконний паркан у сквері

20.11.2017, 12:19      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1086

Так виглядав незаконний паркан у свері на Галицького в неділю 19-го лостопада. Однак наразі мешканці підтверджують, що його демонтували. Фото Олександра Мельничука

Чергова зелена зона Рівного ледь не опинилася за межами доступу рівнян. Частину скверу на Данила Галицького, 16 почали обгороджувати парканом, зрізаючи кущі, котрі опинилися в периметрі огорожі. Врятувати свою відпочинкову зону змогли мешканці прилеглих багатоповерхівок, викликавши поліцію і звернувшись до журналістів.

– В суботу поставили, а вже сьогодні в сім ранку його демонтували, – розповідає «Четвертій владі» один з мешканців Олександр. – Ми викликали поліцію, писали заяву в ДАБІ. Вранці близько сьомої йшов з дому, то вже діставали останні сповпчики.

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман, котрий координує діяльність міської ДАБІ, розповів «Четвертій владі» що за жодними дозволами ініціатори встановлення паркану до управлінь міськради не зверталися, а після скандалу із мешканцями і розмови погодилися демонтувати паркан.

– Земельна ділянка була в користуванні ТзОВ «Рівненський науково-дослідний інститут технології машинобудування», – каже посадовець. – Хотіли відгородити свою територію. Мав розмову з директором Володимиром Гамерою. Сьогодні паркану вже нема.

Директор Володимир Гамера підтвердив, що це їхня фірма була ініціатором обгородження «своєї» території. Хоча таке пояснення виглядає щонайменше дивним. Адже згідно кадастрової карти України земля довкола Галицького 16 знаходиться в комунальній власності і має цільове призначення «Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки».:

Червоним наведені приблизні контури паркану, яким намагалися відгородити частину скверу. Скрін-шот з кадастрової карти

Окрім цього, в будівлі на Галицького 16 частина приміщення належить Анатолію Онищуку – рівнянину, ім`я якого пов`язують з неодноразовими спробами захоплення землі.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору