РІВНЕНЩИНА

Що насправді відбулося в обласній раді?

02.12.2017, 16:31      Дмитро Якимець      Переглядів: 1105

Звіт голови облради не затвердили. Це відкриває шлях до його можливої відставки.

Звісно, це відбулося в результаті попередніх домовленостей. Варто лише подивитися на поіменне голосування щоб зрозуміти - ті хто раніше домовлялися і голосували за Драганчука сьогодні його вже не підтримують.
Така ж ситуація була і з Ковальчуком у свій час. Дещо інше, але з тої ж опери було і з Корнійчуком.

Історії усіх трьох голів облради об‘єднує одне - підкилимні домовленості. І проблема не в самих домовленостях, а в тому, що відбуваються вони виключно в залежності від ситуації і коньюктури в раді та в першу чергу в адміністрації. Ніхто не дивиться на професійні якості, нікого не цікавить аналіз самої роботи чи то Драганчука, чи Ковальчука чи Корнійчука. Є лише одне - політична доцільність. Ось навколо неї все і обертається.

Як наслідок обіцянки не виконуються, слова не дотримуються і нормою є звичайне кидалово. Це і є справжня атмосфера обласної ради. І хоч там і є достойні та не зіпсовані люди, але загальний тренд махрової візантійщини ставить жирну крапку на будь чому правильному, що там має місце.

Тому нічого нового чи несподіваного в облраді не відбулося. Все іде тим шляхом, який учасники процесу самі собі від початку каденції малюють та постійно перемальовують. Шкода лише що в цю «картину» розвиток області вписується лише як побічний додаток.

А має бути навпаки! 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору