РІВНЕНЩИНА

Наслідки нелегального бурштиновидобутку в Сарненському районі: відео з висоти пташиного польоту

04.12.2017, 19:21      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2134

Попри оголошений владою розгром бурштинової мафії, ось так нелегальний видобуток сонячного каменю виглядає сьогодні. Відео зроблене у жовтні 2017-го року в урочищі «Азалія», неподалік Клесова у Сарненському районі.

Слідство.Інфо вже три роки стежить за нелегальним бурштиновим бізнесом в Україні. З року в рік влада звітує про припинення  видобутку. Втім, попри усі обіцянки, гучні затримання та заяви, ситуація майже не змінюється. Що з нелегальним видобутком бурштину сьогодні? Про це у матеріалі Дмитра Бондара з Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору