РІВНЕНЩИНА

Яким має бути наймасштабніший будівельний об`єкт Рівного (ВІДЕО)

05.12.2017, 19:32      портал «Четверта влада»      Переглядів: 823

На створення проекту будівництва першої черги спорткомплексу на Макарова у Рівному витратили півтора мільйони гривень. Тепер ще треба залучити 310 мільйонів на будівництво лише першої черги, тобто будівництво всього обєкту, ймовірно коштуватиме понад мільярд.

Проект будівництва першої черги спортивного комплексу на Макарова у Рівному готовий. На його створення витратили півтора мільйони гривень. На саме ж будівництво першої черги комплексу потрібно 310 мільйонів.

Для порівняння, будівництво дитячого садка на 100 місць коштує близько 25-ти мільйонів. У Рівному понад 2 тисячі дітей дошкільного віку не мають місць у дитсадках. За 310 мільйонів можна збудувати 12 дитячих садків.

Перша черга комплексу за 310 мільйонів виглядає ось так:

Сьогодні проект презентував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Як має виглядати комплекс і де мають залучити на нього кошти – у відео без коментарів:

Нагадуємо, Рівнерада, за непрозорою схемою, хоче віддати приватним забудовникам ще 20 га рекреаційної землі – нібито для будівництва ще якихось споткомплексів.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору