РІВНЕНЩИНА

Відома журналістка стане продюсеркою рівненського Суспільного телебачення

06.12.2017, 14:12      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2851

Інна Білецька змагалася за посаду з шістьма іншими предендентами. Фото з її сторінки у Фейсбуці

Відома рівненська журналістка, спецкореспондентка телеканалу «Інтер» Інна Білецька стане продюсеркою регіональної філії Суспільного телебачення. Журналістка перемогла у відкритому конкурсі, змагаючись із шістьма іншими претендентами.  

Про це повідомляє у своєму Фейсбуці голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія. 

«5 грудня завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. Як проходив процес конкурсного відбору? 8 днів по 12 годин на день, 226 співбесід. Все це далося непросто, як кандидатам, так і правлінню, яке повним складом працювало як журі конкурсу», – пише Зураб Аласанія. 

Оголошено результати конкурсного відбору на позиції менеджерів і продюсерів філій Суспільного Правління Національної су...

Опубліковано Зурабом Аласанією 6 грудня 2017 р.


У конкурсі на посаду менеджера рівненської регіональної філії Суспільного перемогу не отримав жоден із чотирьох учасників.  

За словами Зураба Аласанії, претенденти були дуже різні. Експерти спочатку оцінювали їхні портфоліо, творчі доробки, досвід. Потім учасники проходили тести в яких часто були провокативні запитання.

Дехто з претендентів, за словами Аласанії, не вказував приналежність до партій або роботу в партійних чи владних структурах, на що журі звертало ретельну увагу. 

Співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій Суспільного розпочалися 27 листопада й тривали до 5 грудня. На них комісія з відбору спілкувалася з кандидатами, вислуховувала мотивацію тощо. 

У результаті обрали 12 менеджерів та 16 продюсерів. 

«Так, умови і критерії були жорсткими, ми хочемо бачити в команді лише кваліфікованих та ціннісних колег, а тому і підходимо до відбору вкрай ретельно. Тим більше, що й заробітна платня нових керівників, що мають стати двигунами реформ в регіонах – досить конкурентна для українського медійного ринку: вилка від 17 до 32 тисяч гривень з можливим преміюванням до 100 відсотків при перевиконанні KPI», – пише Зураб Аласанія. 

11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. 

Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Заявки від кандидатів на посади менеджера та продюсера Криворізької філії Суспільного приймалися до 27 листопада, оскільки відбір керівників для цього мовника стартував 14 листопада.

Кількість кандидатів на посади менеджерів і продюсерів Суспільного з сайту 1tv.com.ua

Втім у деяких регіонах переможців не визначили тож конкурс вважається таким, що не відбувся. Ці позиції Національна телерадіокомпанія України залишає відкритими і планує продовжити пошук кадрів у лютому. Конкурс обіцяють оголосити за місяць до початку відбору. А до того часу в цих містах призначать тимчасово виконуючих обов`язки. 

Інна Білецька пообіцяла невдовзі подалитися своїми планами щодо подальшого розвитку телеканалу.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ:

 Хочу, щоб Суспільному довіряли, – рівненська журналістка Інна Білецька про нову справу

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору