РІВНЕНЩИНА

Хочу, щоб Суспільному довіряли, – рівненська журналістка Інна Білецька про нову справу

06.12.2017, 15:19      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1190

Рівненська журналістка Інна Білецька каже, що Суспільне телебачення, якому довірятимуть – це її мрія. Фото з особистої фейсбук-сторінки

Рівненська журналістка Інна Білецька, яка перемогла в конкурсі на посаду продюсерки місцевого Суспільного телебачення, відповідатиме за увесь контент каналу, окрім блоку новин.

Про це вона розповіла «Четвертій владі».

– Новини – [буде] не моя парафія, – додає журналістка. – Реформування каналу буде грунтуватися на загальній стратегії НСТУ. Але я планую пропонувати власні проекти для реалізації в Рівненській філії.

Поки що Інна Білецька не готова докладно озвучити формат програм, які вона хоче організувати. Щодо причин піти на цю посаду, каже, що справжнє Суспільне – це її мрія, а до виснажливої праці – не звикати. 

– Суспільне – це не те, що колись вважали на службі у влади, – каже журналістка. – Це мовник для громадян, для суспільства. Я хочу, щоб Суспільному довіряли. Рівень довіри – найвищий показник лідерства для мене. Канал без джинси і прихованої реклами. Мовник, який вчитиме суспільство ставати громадянським.

Інна Білецька додає, що на співбесіді було не просто:

– Комісія реально працювала з ранку до ночі, і співбесіди проводили грунтовні. З усіма учасниками. Я хвилювалась. У вівторок тиждень тому була співбесіда і лише сьогодні в обід мені повідомили про результати.

Журналістка каже, що вже подала заяву на звільнення з попереднього місця роботи, адже досі вона була спецкореспонденткою телеканалу «Інтер». Каже, що в редакції поставилися з розумінням до її рішення.

«Четверта влада» вітає Інну Білецьку з перемогою в конкурсі. Бажаємо цікавої роботи і нових цікавих проектів для рівненської громади.

Нагадуємо,  Інна Білецька стане продюсеркою регіональної філії Суспільного телебачення. Журналістка перемогла у відкритому конкурсі, змагаючись із шістьма іншими претендентами. Конкурс на посаду менеджера рівненської філії Суспільного визнано таким, що поки що не відбувся, і проводитиметься повторно. 

Це вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент, та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору