РІВНЕНЩИНА

Наступним буде законопроект «Купуй у сімей депутатів»

07.12.2017, 22:42      Святослав Клічук      Переглядів: 2499

Ефективні тендери та підтримка українського бізнесу у виконанні українських депутатів, серед яких і наш Юрій Вознюк, виглядає ось так і ось так.

Такі ж погляди, припускаю, мають і Олег Осуховський, і Яніцький, і Євтушок, і Лозовой, і Корчик.

Не вдавитесь?

П.с. Дякую Олександру Дехтярчуку та Олександру Черненку, які допомагають ініціативі «За чесний тендер», а також Вадиму Сидорчуку, які не голосували за цей законопроект. Сподіваюся, в другому читанні буде так само.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору