РІВНЕНЩИНА

У Рівному викрили афериста-гастролера, який прикидався інвалідом і просив милостиню

13.12.2017, 14:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 832

Чоловіка неодноразово ловили в різних містах України за спробою, прикинувшись травмованим, збирати милостиню. Фото Сергія Власова

У Рівному викрили афериста-гастролера, який, прикидаючись інвалідом із травмованими руками, просив милостиню у рівнян неподалік автовокзалу. 

Відео з викриттям розмістив у «Facebook» користувач Ельдар Мага. 

На відео чоловік каже, що в нього «нічого з руками», «збирає пару копійок щоб поїсти». Також додає, що в нього немає паспорта: «вкрали документи в електричці», а сам приїхав з Шепетівки.

– Що ти казав людям? На що гроші збираєш? – запитує автор відео. 

– На лікування, що опік, – відповідає чоловік. 

– Не говорив, що ти АТОшник? 

– Ні взагалі такого не казав. Оце я тільки тут і в Луцьку був, – запевнив аферист. 

В коментарях до допису Ельдара пишуть, що бачили цього ж чоловіка вчора неподалік обласної лікарні в Рівному:

«З такими ж перемотаними руками на трасі між автомобілями. Ходив і просив від авто до авто поки вони зупинялися на червоний колір...», – пише рівнянка Ivanka Borei.

Нещодавно чоловіка бачили за цією ж діяльністю і в Луцьку та в Умані. Лучани також розмістили відео із викриттям афериста у соцмережах. 

Як пише ІА «Конкурент», чоловік з перемотаними руками просив гроші у перехожих під стінами військового госпіталю. На відео видно, що чоловік, який виходив з військового госпіталю, звернув увагу на жебрака нібито з ушкодженими кінцівками рук, які були перебинтовані. Чоловік примусив зняти бинти, під якими виявились неушкоджені руки.

«Ти хоч знаєш, де ти збираєш ці кошти? Під військовим госпіталем», – звернувся до нього чоловік.

Тоді обурені люди силоміць завели афериста на прохідну госпіталю і сказали добровільно пожертвувати медзакладу нечесно нажебрані гроші на потреби АТО.

Псевдохворий жебрак сказав, що приїхав сюди із Шепетівського району.

У воєнному госпіталі підтвердили, що такий випадок був. Чоловіка оглянули, виявили, що в нього насправді здорові руки і взагалі, як зазначили медики, «цілком здорова людина».

Про цього ж афериста писали й уманські ЗМІ


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору