РІВНЕНЩИНА

«Рада реформ Рівного» вимагає відкритого конкурсу проектів щодо реконструкції Майдану Незалежності

15.12.2017, 14:57      портал «Четверта влада»      Переглядів: 707

Міська влада Рівного вирішила реконструювати Майдан Незалежності без конкурсу проектів такої реконструкції

У понеділок, 11 грудня, Управління житлово-комунального господарства м. Рівного та приватне підприємство «МБЛ Компані» уклали договір на розробку проектно-кошторисної документації з проведення капітального ремонту майдану Незалежності в м. Рівному.

Повідомляє «Рада реформ Рівного» і поширює при цьому заяву з вимогою відкритого конкурсу проектів.

Термін на підготовку проекту, згідно договору, становить усього 10 днів, а це вкрай мало для того, аби підготувати якісний проект, вважають експерти з Ради реформ. Крім того, не провели попередні консультації з мешканцями та не вивчили їхню думку щодо майбутнього вигляду майдану Незалежності.

Об`єднання громадських організацій «Рада реформ Рівного» вважає такий підхід неприйнятним і наголошує, що Майдан Незалежності є публічним простором для усіх мешканців Рівного, а питання облаштування публічних просторів є суспільно-важливим.

«Майдан Незалежності – це обличчя нашого міста, тут відбувалися і ще, без сумніву, відбуватимуться, найбільші культурні та історичні події новітньої історії нашого міста», – наголошують у заяві.

Зважаючи на це, «Рада реформ Рівного» вимагає:

– Розірвати договір між Управлінням ЖКГ м. Рівного та ПП «МБЛ Компані» (цій же компанії замовляли проект «Зеленої стежки» над Устею – авт.)

– Підготувати та провести консультації з мешканцями щодо реконструкції майдану Незалежності

– Результати публічних консультацій врахувати при підготовці проектного завдання для потенційних виконавців.

– Підготувати та провести відкритий конкурс проектів на облаштування публічного простору майдану Незалежності в м. Рівному.

– Провести публічне представлення проектів й організувати консультації з мешканцями щодо обрання найкращого проекту.

В «Раді реформ Рівного» зазначають, що подібна практика проведення конкурсу проектів з облаштування центрального майдану міста успішно застосовується в інших містах України та Європи.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору