РІВНЕНЩИНА

Як у Рівному відкривали Майдан Музики за мільйон 700 тисяч (ВІДЕО)

05.01.2018, 20:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2354

4-го  січня у Рівному, поруч з органним залом, відкрили майдан Музики. Вартість реконструкції  – мільйон 700 тисяч. Тепер тут – скульптура з арфою, святкова ялинка, підсвітка органного залу, годинника, безкоштовний wi-fi.

Не обійшлося без непорозумінь. Координаторка ініціативної групи «Рівне – місто дружнє до дитини» Олена Пінчук звернула увагу, що згідно документів, міська влада не реконструювала майдан, а провела «капітальний ремонт ділянки тротуару вулиці Соборної в районі від шляхопроводу до будинку № 135» – тобто до сусіднього з Органним залом будинку.

Завтра у Рівному мають урочисто відкрити реконструйований Майдан Музики, який... ніхто і не ремонтував. Згідно документі...

Опубліковано Olena Pinchuk 3 січня 2018 р.


«Може через те, що передбачені в Державних будівельних нормах вимоги для тротуарів та майданів різняться? Згідно із ЗУ «Про архітектурну діяльність», розроблення проектів об`єктів архітектури, які розміщуються в зоні охорони пам`яток історії та культури мають здійснюватися виключно на конкурсній основі. Органний зал напевно ж є пам`яткою історії та культури?» – запитує рівнянка.

Міський голова Рівного Володимир Хомко на ці зауваження конкретно не відповів, натомість сказав таке:

–  Людям, 90 відсотків, подобається. Тільки пані Пінчук не подобається. Робили так, щоб було корисно для міста, а не для пані Пінчук.

Як відбулося відкриття - у відео без коментарів:


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору