РІВНЕНЩИНА

Розкіш бурштинової кімнати у Рівненській АЕС за 80 тисяч доларів (ФОТО, ВІДЕО)

09.01.2018, 18:00      Антоніна Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2554

Бурштинове панно на встю стіну Рівненська АЕС придбала у 2013-му році за 324 тисяч гривень. Усі фото «Четвертої влади» 

Бурштинове панно на всю стіну, інші стіни обвішані картинами з бурштину, бурштин на торшерах та гардинах – все це не в палаці якогось олігарха, а на державному підприємстві – одному з приміщень Рівненської АЕС. Але розкіш кімнати, яку використовують для «релаксації» персоналу – не найбільша дивина. Журналісти знайшли ймовірну переплату на закупівлі цих картин в розмірі 50 тисяч доларів.

Закупівлю виробів з бурштину за ціною, яка майже втричі дорожча ніж ринкова, досліджувала «Четверта влада». Хоч закупівля була зроблена ще в листопаді-грудні 2013-го року, відомо про неї стало трохи менше року тому. Саме тоді в реєстрі судових рішень з’явилася ухвала, згідно з якою слідчому поліції на Рівненщині дали доступ до документів щодо цієї закупівлі.

Ось тут – детальний відеоогляд цієї кімнати:

35 фото з кімнати – у фотогалереї «Четвертої влади».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору