РІВНЕНЩИНА

Рівненського громадського активіста і журналіста Сашка Мельничука провели в останню путь (ФОТО)

12.01.2018, 18:58      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2535

Сьогодні друзі, родичі, колеги, знайомі, близькі рівненського громадського активіста і журналіста Олександра Мельничука провели Сашка в останній земний шлях.

Нагадаємо, що прес-секретар «Ради реформ Рівного» та Громадської мережі «Опора», учасник громадського руху «Захистимо Рівне», платформи «Яскраво», позаштатний журналіст «Четвертої влади», та активіст багатьох інших громадських ініціатив Сашко Мельничук раптово помер 11 січня. Після нападу бронхіальної астми настала серцево-легенева недостатність.

Йому було 32 роки. 26 жовтня 2018 року йому виповнилося б 33.

Яким ми пам’ятаємо Сашу Мельничука (ФОТО)

Друзі і колеги згадували Сашка як світлу, добру і веселу людину, яка вміла радіти життю. А також як того, хто своєю громадською і журналістською діяльністю сприяв змінам в місті і країні.

Дивіться фотогалерею: Сашка Мельничука провели в останню путь (30 фото)

А о 17.00 друзі запалили свічки на Майдані і згадували яким був Сашко в їхньому житті.

Фото Юрія Дюга


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору