РІВНЕНЩИНА

Земля на халяву. ч.3. Для себе, для родичів, для знайомих

27.04.2008, 00:00      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 4086

Земля для всіх чи для обраних? Чому депутати та їхні родичі отримують земельні ділянки, а люди стоять роками в неіснуючій черзі?

У циклі програм „Земля на халяву” (вийшли в ефір у березні-квітні цього року) журналістами Агентства висвітлено ситуацію навколо отримання безкоштовних земельних ділянок під індивідуальне будівництво в Рівному і з’ясовано, що не існує офіційної черги на земельні ділянки. Внесення рівнян у земельні списки Управлінням земельних відносин Рівненського міськвиконкому немає жодної юридичної сили. Окремі депутати, чиновники та їхні родичі (зокрема голова обласної ради Олександр Данильчук, керівник Рівненського УСБУ Юрій Крапівін, дочка депутата міської ради від фракції НСНУ Володимира Рабінюка, батько депутата Рівнеради від фракції НСНУ Ігоря Мічуди, депутат Рівнеради від фракції НСНУ Василь Харковець) вже отримали безкоштовні ділянки в Рівному без жодних черг, в той час, як громадян продовжують „ставити” в неіснуючу земельну чергу.

Відео в кращій якості з каналу youtube.com, в гіршій якості - з video.yandex.ua

Редактор: Володимир Торбіч

Журналісти: Володимир Торбіч, Роман Мартин, Антоніна Торбіч

Оператор: Валерій Мартинюк

Програма була створена за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”

Дивіться також:

Земля на халяву. Частина 1. Черга, якої немає

Земля на халяву. Частина 2. Ділянка для голови облради

Земля на халяву. Частина 4. Для себе, для родичів, для знайомих: продовження


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору