РІВНЕНЩИНА

Ректор РДГУ Руслан Постоловський заслужив від Януковича орден

02.12.2011, 00:00      сайт Рівненської облдержадміністрації      Переглядів: 3714

З нагоди 20-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року п’ятеро рівненчан отримали нагороди та звання. Їх відзначили за "значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю".

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Так, орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили ректора Рівненського державного гуманітарного університету Руслана Постоловського та керуючого Сарненсько-Поліською єпархією Української православної церкви, архієпископа Олексія Гладкого (Анатолія).

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня - голову правління акціонерного товариства «Костопільський завод скловиробів» Андрія Філімонюка та Удрицького сільського голову Федора Хлебовича.

А почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» присвоїли генеральному директорові товариства «Камаз-Транс-Сервіс» Сергію Чалому.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору