РІВНЕНЩИНА

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука хочуть створити наглядову раду. Увійти до неї мають можливість усі бажаючі.

Незабаром у Рівному можуть з`явитися шість нових низькопідлогових тролейбусів з можливістю автономного ходу і 15 беушних «Skoda» 14 TR. Новий транспорт змогли придбати лише з другого разу, адже продавці тролейбусів оскаржували обидві закупівлі.

Мер Рівного Володимир Хомко впевнений, що переконає депутатів проголосувати за «кота в мішку».

Учора, 18 жовтня, близько 22.00 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Колоденка сталася дорожньо-транспортна подія, у якій загинув чоловік та малолітня дитина.

Завтра, 19 жовтня, відбудеться сесія Рівненської міської ради. Депутати мають розглянути 169 питань основного списку та 17 додаткових.

Скандального рівненського забудовника Житлово-будівельний кооператив «Набережний Квартал Рівне» підозрюють в ухилянні від сплати податків в особливо великих розмірах.

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука і далі просять зробити благодійні внески за послуги, які за законодавством медзаклади мають надавати безкоштовно.

Плани на забудову в рекреаційній зоні довкола Басового Кута розростаються. Про свої наміри збудувати тут чергові об`єкти «рекреаційного призначення» заявили троє власників земельних ділянок. Тож окрім спортивно-відпочинкового комплексу, неподалік озера обіцяють збудувати пансіонат, кафе та «будинки рибалок». Одна з ділянок, на якій заявили про наміри збудувати «будинок рибалки», належала до травня 2017-го року голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку.

У Рівненської обласної лікарні відтепер є Наглядова рада. До її складу увійшли семеро. Громадські активісти, медики, адвокат і журналіст. Бажаючих долучитися до контролю найбільшої лікарні в області просять звертатися з мотиваційними листами і заявами.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору