РІВНЕНЩИНА

«Где-нибудь у Карла Маркса сказано, что второй подъезд Калабуховского дома на Пречистенке следует забить досками и ходить кругом через черный двор? Кому это нужно?»

Служба безпеки України не знайшла підтверджень участі полковника Матковського, причетного до організації замовного мітингу під будинком голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, і не бачить підстав для притягнення свого співробітника до відповідальності.

Безвіз для українців запрацював з 11 червня. Досі на Рівненщині закордонні біометричні паспорти, з якими можна без візи їхати до Євросоюзу, замовляли в структурах Міграційної служби, або, за завищеною вартістю, в структурах паспортної присоски ДП «Документ». З 1 липня це можна зробити в Рівненському ЦНАПІ, а записатися в «не зовсім електронну» чергу можна вже від сьогодні.

За прогнозами синоптиків, починаючи з 26 червня температура повітря суттєво підвищиться. Внаслідок цього на більшості території України спостерігатиметься найвищий клас пожежної небезпеки.

Депутат Рівнеради Василь Немеш виконав обіцянку та попросив суд свій судовий позов на 50 тисяч проти редактора «Четвертої влади» залишити без розгляду.

Через дві випадкові чи навмисні помилки у документації одного з учасників тендеру зведення об’єкта обійдеться на понад 4 мільйони гривень дорожче від найдешевшої пропозиції, яка надійшла на конкурс.

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто перебуває в цьому закладі, розлучаються з рідними?

Поліція закрила кримінальне провадження з приводу перешкоджання журналістській діяльності кореспондентці «1+1» Анні Махно. Складу злочину в діях чоловіка, який виганяв знімальну групу, не знайшли.

19 червня детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали 7 осіб, підозрюваних у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

За результатами зверення народного депутата Остапа Єднака Державна архітектурно-будівельна інспеція скасувала ліцензію на IV та V категорію складності фірмі «Спецрембуд», яка була генпідрядником скандального будівництва на вулиці Київській, 67 у Рівному.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору