РІВНЕНЩИНА

Нову експертизу та перерву терміном на місяць у справі лікаря Костянтина Думановського призначив суддя Рівненського міського суду Петро Денисюк.

23 травня у Рівненській обласній адміністрації відбулося засідання робочої групи щодо вирішення проблеми нелегального видобутку бурштину на території природно-заповідного фонду. Представники лісової галузі, прокуратура, силовики та інші зацікавлені зібралися аби знайти відповідь на запитання «що робити?».

Верховна Рада внесла зміни до Закону щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації №5313. «За» проголосували 269 народних депутатів. Усі нардепи з Рівненщини законопроект підтримали.

Прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генпрокуратури України Олександр Гриненко відмовився від звинувачень у корупції в бік міського голови Рівного Володимира Хомка. Прокурор заявив, що у суді отримав достатньо доказів невинуватості чиновника і попросив суд закрити провадження.

Вода у Басовому Куті не відповідає допустимим для безпечного купання нормам.

Депутати-члени комісії з питань гуманітарної політики розглянули кандидатури претендентів на посади керівників чотирнадцяти комунальних закладів Рівненської обласної ради

У Рівному черговий переможець акції “Смартфон за комуналку” від ПриватБанку. Ним став Валерій Корольчук завдяки оплаті власних комунальних послуг в Приват24.

До поліції 21 травня близько о пів на восьму вечора надійшло повідомлення від медиків, що із електротравмою та судомним синдромом у Сарненську лікарню госпіталізовані двоє жителів села Костянтинівка, та один — із Орлівки.

Апеляційний суд Рівненської області залишив у силі ухвалу суду першої інстанції, якою організатора другого псевдомітингу під Рівненською ОДА за легалізацію бурштиновидобутку Юрія Клейноса взяли під варту.

Сьогодні, 22 травня, в Апеляційному суді Рівненської області розпочався розгляд скарги на ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою терміном 60 діб.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору