РІВНЕНЩИНА

Вчора «Четверта влада», з посиланням на начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції Ігоря Мічуду, повідомила, що одній з найвідоміших будівельних компаній у Рівному скасували містобудівні умови і обмеження на всі об`єкти. Йдеться про чотири багатоквартирні будинки компанії «DBN». Інформацію забудовник назвав чутками. Сьогодні ми отримали підтвердження слів Мічуди – офіційну відповідь ДАБІ.

«Білі троянди», «Сірожине пірожине» та «Апрєль» – можливо саме ці пісні почують рівняни на концерті до Дня міста. Оскільки саме гурт «ТІК» планують запросити на свято. Для цього з кишень платників податків чиновники виділили 200 тисяч гривень. Ще 80 тисяч хочуть зібрати зі спонсорів.

Депутати Рівнеради підтримали програму розчищення і впорядкування озера Басів кут та решти водойм міста. Це означає, що за стан водних об`єктів відтепер відповідатиме комунальне підприємство. Існує й план заходів як зробити водойми придатними для відпочинку.

Послідовниці скандального «Набережного кварталу» – компанії «DBN» скасували містобудівні умови та обмеження. Це означає, що на будівництвах знайшли порушення і компанії довдеться виготовляти нові документи. Утім, ані причин скасування, ані докуменів, які б це підтвердили чиновники не надають.

Кілька днів тому у Рівному набуло резонансу відео, на якому видно як міський голова Рівного виганяє продавців піци та кави з-під рівненського музею. Тоді «Четверта влада» задалася питанням – «А як у Рівному торгувати з тимчасових споруд легально?». Сьогодні в.о. начальника містобудування та архітектури Василь Мельник відповів на закиди експерта з ЖКГ, який звинуватив посадовця у некомпетентності.

Голові Центру протидії корупції готують підозру про побиття Всеволода Філімоненка біля Дніпровського військкомату Києва.

12 липня Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ прийняв ухвалу, якою позов рівненського судді Олександра Тимощука до журналістів відправив на повторний розгляд. Програвши дві попередні інстанції у цій справі, Олександр Тимощук подав касацію. Суд прийняв ухвалу щодо цієї справи, без урахування думки відповідачів.

Управління СБУ у Рівненській області хоче отримати від керівника «Четвертої влади» Володимира Торбіча інформацію, яка стосується виконання проектів міжнародної технічної допомоги. При цьому редакція такою інформацією не володіє. В листі-зверненні щодо цього управління СБУ маніпулює звинуваченням редактора в боягузстві. Редактор вважає це тиском через журналістську діяльність.

Перехрестя у Рівному – одні з найбільш забруднених за складом повітря. Про це свідчать результати аналіху Рівненського обласного лабораторного центру. Основні забруднювачі атмосферного повітря в Рівному – викиди від автотранспорту.

Рівненський спортсмен отримав бронзу на чемпіонаті Європи з Ґо.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору