РІВНЕНЩИНА

Не допомогло перекриття дороги, пікети на сесіях міської ради, незалежна експертиза. Більше сотні людей, які проживають в гуртожитку на вулиці Небесної сотні, 6А можуть опинитися на вулиці. Мешканці будинку з травня вимагають приватизації власних помешкань, але влада відмовляє. Люди переконані, що на ласий шматок землі хтось має бізнесові плани.

Сьогодні журналісти «Української правди» оприлюднили список з 400 прізвищ осіб, які були нагороджені зброєю у 2014-2015 роки. Йдеться про тих, хто отримав відзнаку Міністрства внутрішніх справ «вогнепальна зброя». Повний список з більш як тисячі осіб й надалі утаємничують. У одному ряду і з президентом Порошенком, прем`єром Гройсманом, олігархом Коломойським знаходимо знайомі рівнянам прізвища: Чугунніков і Осуховський.

У минулому році «Четверта влада» викривала корупцію, задавала багато незручних питань чиновникам, політикам і правоохоронцям. 2016-й минув. Торік у Рівному з`явился патрульна поліція. У обласній раді нарешті визначились з керівництвом. Оновлено керівний склад прокуратури області. І це далеко не всі зміни. На краще чи на гірше? Ми показували і продовжуємо це робити. Сьогодні ж даємо слово високопосадовцям і керівникам правоохоронних органів, аби вони розповіли про свою роботу.

Упійманого на півмільйонному хабарі голову Зорянської сільради Михайла Олійника вчора суд вкотре відсторонив від посади. Тепер він з електронним браслетом повинен перебувати у рідному селі Старожуків. А напередодні,10 січня, стався казус – підозрюваний у хабарництві вийшов на роботу.

Село Бабин. Півгодини на машині з Рівного. Сільрада стоїть практично на трасі Київ-Чоп. Неподалік – школа. Саме на покращення якості навчання тут сільрада в переддень Нового року витратила чималі за місцевими мірками кошти. Як йдеться в угоді, 199 тисяч дев’ятсот заплатили фізичній особі-підприємцю Володимиру Мастерку за ноутбук з мишкою.

Похорон який зібрав сотні людей, прикував увагу небайдужих рівнян та ЗМІ. З життя пішов 54-річний багаторічний керівник міського управління Держгеокадастру Роман Гресько. Він завжди залюбки надавав коментарі журналістам. Був чи не єдиним посадовцем, який не боявся гостро критикувати незаконне будівництво у Парку Слави.

Київська місцева прокуратура в рамках розслідування, розпочатого за фактом розкрадання бюджетних коштів, повідомила про підозру директорці ДП санаторно-оздоровчого комплексу «Джерельце».

«Четверта влада» пом`ятає Романа Греська як шанованого порядного посадовця, який намагався боротися з незаконними забудовами у Рівному.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження зросли на 25,6 мільйонів.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору