РІВНЕНЩИНА

Мешканці рівненських багатоповерхівок на вулиці Мазепи та Сагайдачного прийшли на сесію Рівненської міської ради аби поскаржитися на сусіднє із їхніми помешканнями будівництво.

За січень 2017-го року 73-м співробітникам Управління захисту економіки у Рівненській області нарахували зарплати на майже 750 тисяч гривень.

У Рівному 21 лютого на честь Героїв Небесної сотні влаштували смолоскипну ходу.

Перші три будинки-секції будуть зведені та здані в експлуатацію вже до кінця цього року. А сам квартал – до кінця року наступного.

Депутата Рівнеради Василя Немеша підозрюють у вчиненні опору та насильства щодо працівників правоохоронних органів під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Новий голова Національної поліції Сергій Князєв все життя пропрацював в органах внутрішніх справ. Та мало хто знає, що він ще й два роки відслужив у Радянській армії в Азербайджані та Абхазії, а в 2010 році через суд зобов`язав МВС надати йому за це статус учасника бойових дій. Його син та невістка здобули освіту у Національній академії внутрішніх справ, де Сергій Князєв викладав, працюючи в поліції. Чимало років Сергій Князєв провів у боротьбі з бандитами і одного разу мало не поплатився за це сім`єю.

16 претендентів із Рівненщини змагаються за крісла у найвищому судовому органі України – Верховному суді. Серед них десятеро діючих суддів, окремі із яких мають родичів серед правоохоронців і відомі своїми рішеннями. Найбільше кандидатів є діючими суддями Апеляційного господарського суду Рівненської області. До Верховного суду прагнуть потрапити також двоє відомих у Рівному екс-суддів і четверо адвокатів.

20 лютого рівнянка Ірина Назарчук, разом з 3-річною дитиною, прийшла в 3-тю дитячу поліклініку у Рівному, що на Грушевського. Дитину турбувала носова кровотеча, тож жінка вирішила порадитися з лікарем що робити. Проте поради лікаря рівнянку, м`яко кажучи, здивували. Шоковані ними і в міському управлінні охорони здоров`я.

Сьогодні, 20 лютого, в центральній частині міста Рівне зі службового автомобіля викрали обладнання знімальної групи ТСН.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору