РІВНЕНЩИНА

Фракція «Громадського контролю» у Рівнераді не підтримала пропозицію керівника партії Романа Денисюка про розпуск.

Сьогодні, 29 березня, триває сесія Рівнеради.

Партія «Громадський контроль» прийняла рішенння розпустити однойменну фракцію в Рівненській міській раді.

26 березня, у промзоні Авдіївки Донецької області загинув 20-річний Сергій Мосійчук.

Суд призначив винуватцеві ДТП покарання з випробування з іспитовим строком на 3 роки. Апеляційний суд Рівненської області вирок суду першої інстанції скасував, призначивши винуватцеві смертельної ДТП покарання у виді 5 років позбавлення волі. Обвинуваченого взяли під варту в залі суду, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Рівненської області.

Вони займаються найдревнішою професією в світі. Навіть можна сказати – тут вони неперевершені профі. І це не те, про що ви подумали. Вони милостиню на вулиці просять. А чи знаєте ви, кому кому даєте гроші вважаючи, що робите добру справу і допомагаєте злиденним? Ми провели свій експеримент. Результати вас здивують.

23-річну рівнянку, яка була оголошена у міжнародний розшук днями затримали у Єгипті при оформленні особистих документів.

Він нині - в міжнародному розшуку. Утікач, соратник Януковича, спілкувався зі своїми адептами через Skype. Збіговисько обговорювало програму політичної партії Клименка пізно ввечері в одному з готелів у передмісті Рівного.

Акція протесту розпочалася сьогодні, 24 березня, об 11 годині поблизу Зарічненського відділення поліції. Бурштинокопачі вимагають легалізації видобутку «сонячного» каміння та обурюються діями оперштабу.

Це найвитриваліші персональні комп`ютери на планеті. Більшість з них пройшли тестування на відповідність MIL-STD-810 — стандарту Департаменту оборони США. Це не ноутбуки, які купують, щоб в офісі виглядати солідніше — їх обирають, коли потрібно щоб інформація, яка на ньому зберігається, залишилась неушкодженою навіть під час обстрілу.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору