РІВНЕНЩИНА

У вербну неділю 9 квітня під будинком голови «Центру протидії корупці» Віталія Шабуніна зібрався мітинг, організаторами якого вважали СБУшників. На причетність службовців, зокрема, вказували свідчення активістів Автомайдану, яких запросили відзняти дійство на дрон. На думку Шабуніна, таким чином силовики спробували влаштувати помстиу за позов до Служби безпеки, мета якого зробити декларації працівників органу відкритими.

У провідну неділю, коли на кладовище «Нове» прибуде бизько ста тисяч людей, рівненський дуобус не вийде на маршрут. Попри те, що цю машину місцева влада купувала, аби забезпечити рух громадського транспорту у віддалений район, де розташоване кладовище.

Попри те, що нещодавно Європарламент схвалив надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом, заможні українці вже давно знайшли спосіб як не лише обійти візові обмеження, але і підготувати собі план відступу в разі «непередбачених обставин». Часто цим механізмом користуються не лише бізнесмени, але й державні службовці.

Спроба відкрити підприємницький рахунок у рівненському «Укрсиббанку» для переселенки Ельвіри Шиліної із Криму завершилася провалом. Банк відмовив їй у відкритті рахунку через відсутність абонемена в спортзал. Жінка вважає це дискримінацією і хоче писати скаргу в Національний банк України.

Гучні заголовки, скасоване оголошення підозри у хабарництві, річний пінг-понгом між силовиками і зрештою жодного покарання. Справа екс-заступника начальника СБУ Рівненщини Олега Назарука, який прославився своїми бурштиновими знаннями, зависла і її можуть закрити. Адже військова прокура сумнівається у легальності доказів. А головним доказом генеральний прокурор називає відео.

Андрій Андрощук, після конфлікту з журналістами, залишає посаду радника голови Рівненської ОДА

Майже рік минув, як на Рівненщині прогриміла спецоперація «Бурштин». Численні обшуки, вражаючі фото і відео затримання шістьох головних підозрюваних – так усе розпочалося. Весь цей час адвокати намагалися вибороти домашній арешт своїм підзахисним, завмерли справи про поновлення двох звільнених прокурорів: Андрія Боровика і Вадима Топольського. А декому із фігурантів вдалося вийти на волю. Сьогодні генпрокурор Юрій Луценко на представленні новго очільника прокуратури Рівненщини повідомив результати оперції.

«Найбільше «ядро» схвального ставлення населення до діяльності місцевих ЗМІ, серед обласних центрів, зафіксовано у м.Рівне – 18%, а «ядро» найбільш негативного ставлення належить м.Київ – [мінус] 18%»

Новим прокурором Рівненської області став Богдан Подубинський. До цього він був заступником прокурора Львівщини. Представляти нового керівника приїхав генпрокурор Юрій Луценко.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору