РІВНЕНЩИНА

Нещодавно «Четверта влада» писала про те, як під час Революції Гідності та після неї мешканці Рівненщини кинулися отримувати дозволи і купувати нарізну та гладкоствольну зброю. Однак, не лише вогнепальною зброєю зацікавилися рівненчани після важкого 2014-го року. Травматична зброя для відстрілу гумових куль також стала набувати неабиякої популярності на Рівненщині із 2014-го року, а от газова продовжує втрачати позиції.

Головна причина, чому дитина вступає до так званих "груп смерті" – це відчуття емоційної воронки, порожнечі, яку і діти, і дорослі намагаються наповнити перфекціонізмом, залежностями, хворобами тощо.

Зареєстрували два кримінальні провадження щодо злочинів у сфері службової діяльності, ймовірно, вчинених посадовими особами Ясининицького навчально-реабілітаційного Центру. Так правоохоронці зреагували на викриття рівненських журналістів телеканалів «Інтер» та «1+1».

16 лютого від кульового поранення під час виконання бойового завдання в селі Саханка Донецької області загинув боєць з Рівненщини Тарас Прончук.

Сьогодні обирали ректора у Рівненському інституті післядипломної освіти. З величезним відривом перемогла діюча керівниця, в.о.ректора Алла Черній. За її кандидатуру віддали свої голоси 118 представників колективу закладу. Її конкурент на виборах, колишній ректор Інституту Микола Віднічук отримав на свою підтримку 17 голосів.

Днями у Рівному у конференц-залі готелю «Мир» вже вдруге відбувся Форум майбутнього «Файне місто». Втім, якщо минулого разу він мав суто дискусійний характер, то цього разу він відбувся у формі оксфордських дебатів.

У сім`ї депутата Рівненської обласної ради, викладача і журналіста Сергія Штурхецького – велика втрата. Сьогодні вночі померла його дружина. Вчора, 14 лютого, у них була річниця вінчання.

На початку року Бабинська громада, що на Рівненщині, «прославилася» на всю Україну. Техніки на мільйон гривень там купили за цінами на третину дорожче від ринкових. Усе буцімто, через поспіх. А як же інші місцеві громади, які, як і Бабинська, отримали освітню субвенцію під кінець року? Разом на всіх – майже 10 мільйонів. Рівненське агентство журналістських розслідувань з`ясувало зради і перемоги цих закупівель.

Завтра, 15 лютого у Рівненському інституті післядипломної освіти відбудуться вибори ректора. Потім кандидатуру ще обиратимуть депутати обласної ради.

Правоохоронці продовжують розслідування за матеріалами «Четвертої влади» про «ритуальний» тендер, який з року в рік виграє комунальне підприємство «Спецкомбінат-ритуальна служба». Відучора на комунальному підприємстві проходить ревізія.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору