РІВНЕНЩИНА

Відтепер у Рівного є власне «ДАБІ». Сьогодні Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю місту Рівне. Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради контролюватиме будівництва незначного (СС1) та середнього (СС2) класу наслідків (відповідальності).

Досудове розслідування у справі про комунальне підприємство «Спецкомбінат-ритуальна служба», яке з року в рік виграє тендер на поховання безрідних та перевезення тіл на судмедекспертизу, триває. Завершилась ревізія Держаудитслужби і продовжується судово-економічна експертиза.

«Спортивно-відпочинковий» або «спортивно-оздоровчий» комплекси раптом стали у Рівному дуже часто згадуваними термінами. А рекреаційні зони у місті раптом дуже привабили інвесторів, щоб «розвивати тут спорт і допомагати оздоровлювати мешканців та гостів міста». Правда, очевидно, що за зачиненими дверима та огорожею, з платним входом. А також, ймовірно, з кількома поверхами помешкань на продаж.

Після проваленого тендеру у результаті якого у Рівному мало б з`явитися 30 «розумних зупинок», чиновники взялися шукати вихід. Закрити тему – не можна. Адже йдеться про громадський проект, тай зупинки з табло і безкоштовним wi-fi очевидно рівнянам потрібні. Тепер закупівлю має проводити інше управління, а думки посадовців з приводу проваленого тендеру зовсі різні.

Повідомлення про дорожньо-транспортну подію з потерпілими на автодорозі «Київ-Ковель» поблизу села Іванівка Сарненського району надійшло до поліції сьогодні, дев’ятого серпня, близько опівдня. Правоохоронці повідомляють про п`ятьох загиблих. Ми ж пишемо про шістьох, зараховуючи до жертв ДТП і дитину в лоні вагітної.

Сьогодні у Рівному з журналістами і громадськістю зустрівся директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський. Він розповів як працює бюро, які справи йому підслідні і про зарплати його працівників та конкурси.

Чи бути дитячому хоспісу у Рівному і якщо бути то де? Вже не один рік чиновники не можуть визначитись з місцем, де тяжкохворі діти могли б в колі фахівців, без лікарняних черг і заповнених палат проводити час. Питання складне і специфічне, викликало багато дискусій і досі у підвішеному стані. Представники благодійних фондів наголошують на нобхідності закладу на базі Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини, в той час як відповідальні чиновники вказують на цілу низку проблем. Як стало відомо, такий заклад мав з`явитися ще рік тому на базі того ж таки Будинку дитини.

Щоразу на виборах нас турбує питання, а чи справді депутати будуть виконувати свої обіцянки, чи будуть розробляти рішення, що сприятимуть розвитку міста та чи працюватимуть по максимуму для громади. Після виборів ми не можемо проконтролювати всього зробленого народними обранцями, але можемо побачити річні звіти депутатів. Так, Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала про що ж звітуються депутати, чи висвітлюють у звітах повну інформацію та на кого ці звіти спрямовані.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору