РІВНЕНЩИНА

Плани на забудову в рекреаційній зоні довкола Басового Кута розростаються. Про свої наміри збудувати тут чергові об`єкти «рекреаційного призначення» заявили троє власників земельних ділянок. Тож окрім спортивно-відпочинкового комплексу, неподалік озера обіцяють збудувати пансіонат, кафе та «будинки рибалок». Одна з ділянок, на якій заявили про наміри збудувати «будинок рибалки», належала до травня 2017-го року голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку.

У Рівненської обласної лікарні відтепер є Наглядова рада. До її складу увійшли семеро. Громадські активісти, медики, адвокат і журналіст. Бажаючих долучитися до контролю найбільшої лікарні в області просять звертатися з мотиваційними листами і заявами.

Представники громадського руху звернулися в поліцію і прокуратуру із заявою про злочин та передали здобуті докази. З того часу вже пройшло півроку, а поліція досі не закінчила розслідувати справу, викриття якої в журналістів зайняло один тиждень.

Вчора, 16 жовтня у Обарові 14-річна школярка з Рівного стала жертвою ДТП. Дівчинка переходила дорогу у невстановленому місці і потрапила під колеса автомобіля. Зараз дитина перебуває у лікарні.

У Рівному суд не став карати водія, на якого склали протокол за керування автомобілем в нетверезому стані, через те, що той не зміг попісяти щоб пройти тест.

Численні випадки лікарських помилок в Україні, на жаль, майже не закінчуються притягненням винних до відповідальності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні щодня від лікарських помилок помирає шестеро людей. Втім, за останні три роки було винесено лише 18 обвинувальних вироків, щодо лікарських помилок. Проблема притягнення лікарів до відповідальності полягає передусім в недосконалому законодавстві. Навіть якщо через помилку лікарів помирає дитина правди доведеться шукати дуже довго – чому так – у репортажі «Рівненського агентства журналістських розслідувань» для програми Слідство.Інфо.

Обирати між фестивалями, ярмарками, спортивними майданчиками та інноваціями рівнянам доведеться уже незабаром. Адже координаційний комітет громадського бюджету міста обрав 52 проекти, частину з яких місто зможе реалізувати у 2018-му році. Голосування розпочнеться 17 жовтня.

Бюджетна комісія вирішила деталізувати рішення Рівнеради, яким та раніше заборонила у місті концерти артистам, котрі гастролюють в РФ. Оскільки діюче рішення – дуже неконкретне і тому фактично незаконне.

Громадські активісти «Ради реформ Рівного» пропонують оприлюднювати дані щоденного моніторингу енергоспоживання бюджетними установами Рівного. Ідея полягає у тому, щоб кожен міг побачити на скільки тепло у дитсадках, школах, лікарнях та інших бюджетних закладах. Ця інформація дасть можливість об`єктивно оцінити на скільки економно заклади використовують енергію і які із них потребують утеплення і ремонтів в першу чергу.

Як мінімум три місяці у кулуарах Рівнеради «гуляє» проект рішення, за яким хочуть продати право оренди 20-ти гектарів рекреаційної землі на вулиці Костромській, біля монументу Вічної Слави. Призначення земельної ділянки – «для будівництва та обслуговування спортивно-розважальних комплексів та інших цілей». 12 жовтня бюджетна комісія Рівнеради пригальмувала спробу віддати цю землю забудовникам.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору