РІВНЕНЩИНА

Думаєте, хоспіс – це місце, де вмирають? Вважаєте, що туди звертаються, коли опускаються руки? Переконані, що ті, хто перебуває в цьому закладі, розлучаються з рідними?

Поліція закрила кримінальне провадження з приводу перешкоджання журналістській діяльності кореспондентці «1+1» Анні Махно. Складу злочину в діях чоловіка, який виганяв знімальну групу, не знайшли.

19 червня детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали 7 осіб, підозрюваних у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

За результатами зверення народного депутата Остапа Єднака Державна архітектурно-будівельна інспеція скасувала ліцензію на IV та V категорію складності фірмі «Спецрембуд», яка була генпідрядником скандального будівництва на вулиці Київській, 67 у Рівному.

Рівненський фотохудожник Анатолій Похилюк днями зробив серію знімків, у якій показав красу місцевго озера Басів Кут.

IT-спеціалісти з усієї України відкрили сезон полювання на житлову нерухомість. Які квартири потрібні програмістам, де їх шукати та як швидко вибрати помешкання за помірною ціною?

Рівненський центр «Соціальне партнерство» домігся захисту своїх прав на аудіовізуальний твір – ролик про управління відходами. Справу розглянув господарський суд Рівненської області.

Продукція постачалася через фірму-посередника, що власних потужностей для виробництва не має, і закуповувала масло сумнівної якості у двох виробників на Рівненщині і Київщині.

17 червня, неподалік села Соломир у Зарічненському районі, один з бурштинокопачів перешкоджав діяльності журналістів. Намагався відібрати техніку, вибити телефон з рук журналістки.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору