РІВНЕНЩИНА

Ми зібрали фотомоменти за якими ми пам’ятаємо Сашу.

Сьогодні вночі невідомі підпалили офіс будівельної компанії «Стоград», яка пов`язана з екс-секретарем Рівнеради Юрієм Торгуном і донедавна планувала звести багатоповерхівку частково в охоронній зоні біля краєзнавчого музею. Полум`я вдалося вчасно погасити. Компанія стверджує, що не має жодних відкритих конфліктів.

У Рівному раптово помер активіст Громадської мережі «Опора», позаштатний журналіст «Четвертої влади» Олесандр Мельничук. Він неодноразово критикував місцеву владу, реалізував багато проектів покликаних змінити життя рівнян на краще. Сьогодні вночі Олександру раптово стало зле, лікарі не змогли його врятувати. Причина смерті поки невідома.

190 тисяч гривень до 12 січня повинен сплатити Рівненський обласний краєзнавчий музей через простой будівельної техніки на Толстого, 10. На ділянці, де планують звести багатоповерхівку, нині заборонено проводити роботи. Кошти забудовник витребував через суд, аби компенсувати збитки.

«Рада реформ Рівного» звернулася до міського голови Рівного з вимогою публічного вибачення через безпідставні звинувачення одного зі своїх членів. Адже Володимир Хомко звинуватив представника громадянської мережі «Опора» Андрія Токарського у причетності до «дерибану» коштів Громадського бюджету.

Вісім народних депутатів з Рівненщини за три роки роботи 56 разів їздили у закордонні відрядження до 20 країн, усі разом провели 560 днів у відпустках та майже три місяці на лікарняних. За свою роботу народні обранці отримали майже 3,4 мільйона гривень зарплати.

Бурштинове панно на всю стіну, інші стіни обвішані картинами з бурштину, бурштин на торшерах та гардинах – все це не в палаці якогось олігарха, а на державному підприємстві – одному з приміщень Рівненської АЕС. Але розкіш кімнати, яку використовують для «релаксації» персоналу – не найбільша дивина. Журналісти знайшли ймовірну переплату на закупівлі цих картин в розмірі 50 тисяч доларів.

До 20 грудня 2017-го у Рівне мали поставити шість нових низькопідлогових тролейбусів з Дніпра. Втім, попри домовленості, з запізненням доставили лише три машини. Чому найбільша закупівля громадського транспорту у Рівному проходить з порушеннями договору, чи покарали продавця тролейбусів і коли прибуде решта нових тролейбусів – дізнавалася «Четверта влада».

За що живе багатодітний священик, який ще 9 років тому виступив проти корупції в структурах Рівненської єпархії? Чим займається парафія вірян, яких досі критикує газета Київського патріархату? В інтерв’ю з керівником благодійної місії «Православне діло», священиком Віталієм Поровчуком.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору