РІВНЕНЩИНА

Безкоштовно навчатися та проводити дослідження в США мають змогу рівненські науковці, викладачі та студенти. Така можливість є і в журналістів, юристів, діячів культури, фахівців з бібліотекарства.

У минулому числі «Православного діла» ми писали про конфлікт церковної ієрархії УАПЦ зі своєю громадою храму святого Миколи Чудотворця в Рівному. Ми висвітлили позицію настоятеля і парафіян храму, які стверджували, що настоятель УАПЦ Мефодій Кудряков намагається забрати у них храм і земельну ділянку під ним, щоб вигідно продати. Тоді ж ми звернулися до прес-секретаря УАПЦ, щоб почути позицію УАПЦ. Однак позиція УАПЦ публічно з’явилася 28 червня (після близько чотирьох місяців після початку протистояння з громадою).

«9 грудня 2009 року, рада Рівненської міської організації Української Народної Партії прийняла ухвалу про виключення з Української Народної Партії Віталія Поровчука та Сергія Одарченка за грубі порушення Програми УНП. Як змінилась ситуація читайте далі.

Минулого тижня чимало костопільчан мали змогу зустрітися та поспілкуватися із юною костопільською знаменитістю Тетяною Ширко.

У неділю, 5 вересня в М. Рівному відбулась позачергова конференція Рівненської обласної організації політичної партії «За Україну».

Шановним підприємцям, керівникам установ, банків, фірм, усім небайдужим людям!

З 11 серпня по 5 вересня 2010 року один раз на тиждень відбуваються зустрічі учасників Клубу в Палаці культури с.Зоря Рівненського району Рівненської області.

Як влада реагує на діяльність журналістів та правозахисних організацій

Журналісти пишуть про правопорушення, а влада не реагує. Чи справді це так, перевіряло Рівненське агентство журналістських розслідувань. Для цього журналісти переглядали пресу Рівненської, Волинської, Житомирської, Тернопільської та Хмельницької областей і запитували у влади, як вона реагує на журналістські розслідування та антикорупційні матеріали. Підсумки моніторингу оприлюднено на прес-конференції в Рівному.

Скеровано до суду кримінальну  справу щодо одного із заступників начальника Рівненського міського управління ГУ МНС в області за одержання хабарів

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору