РІВНЕНЩИНА

Кореспондент “Газети” відвідав малу батьківщину нового голови облдержадміністрації Василя Червонія. Земляки губернатора чекають обіцяного газу, заасфальтованої дороги і змін на краще.

У місті з’явилися дошкільні заклади, де дітей навчають комп’ютерній грамотності з чотирьох років. Це данина моді чи лихо з розуму — “Газета” спробувала з’ясувати, провівши журналістське розслідування.

Традиційно 14 січня православна церква святкує не лише Святого Василя і народження митрополита Петра Могили, але й день Обрізання Господнього. У наш час християни вважають хрещення духовним обрізанням, тому робити фізичну циркумцизію немає потреби. Та все ж навіть у Рівному нині можна обрізатись.

Після першого відвідування моргу я тиждень не їв м’яса» — говорить рівненський судмедексперт Віктор Крамар.

Патріарх Київський і всієї Руси-України (УПЦ (КП)) Філарет прибув у неділю 13 червня 2004 року на святкування 90-річчя обителі на “Козацьких могилах”.

Незвичайний сусід оселився в купі сміття поблизу пункту прийому склотари і макулатури в районі Боярки. Домівкою йому слугує рампа (“печерне” углиблення в приміщенні магазину, до якого під’їжджають автомобілі для розвантаження товару).

Петро Порошенко сьогодні не приїде у Рівне. Як повідомив прес-секретар Рівненської ОДА Сергій Мініч, візит Президента України на Рівненщину перенесли на кілька днів через складні погодні умови.

17 серпня у конференц-залі готелю «Мир» відбудеться зустріч з мером Львову Андрієм Садовим.

З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. За словами прем’єр-міністра України Арсеня Яценюка, підвищені заробітні платні для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня.

Напередодні Дня Збройних Сил України рівненські військовослужбовці, які несуть службу на Луганському напрямку, отримали нагороди.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору