РІВНЕНЩИНА

Фольклорно-етнографічне свято "Музейні гостини" вже в дев’ятнадцяте пройшло у Рівному.

Фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини» вже в дев’ятнадцяте пройшло у Рівному.

13 квітня 2011 року прес-служба Рівненської обласної організації Української народної партії заявила, що добиватиметься звільнення голови Рівненської районної державної адміністрації Василя Карпенчука.

Як співпрацювати та знаходити спільну мову журналістам і церкві обговорили у Рівному. Відбулося це під прес – конференції у Студентському інформаційному агентстві Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука.

Близько півсотні молодих людей у піжамах та з подушками зібралися у центрі Рівного на так званий «флеш-моб лунатиків».

Рівненські дитсадки — під прицілом контролюючих органів та правоохоронців.

На ХХ Всеукраїнському з’їзді Голова НРУ Борис Тарасюк вручив кільком членам партії нагороди Руху, чим виконав рішення Політичної Ради.

Громадянська мережа ОПОРА спитала у чиновників про їх доходи. Інформаційний запит з проханням надати дані про сукупний дохід членів родини, нерухомість та умови проживання отримали міський голова Володимир Хомко, чотири його заступники - Сергій Васильчук, Андрій Філін, Олексій Хмилецький та Галина Кульчинська.

Колегам,незадовго до професійного свята. Наболіло.

Чому торговці цигарками-вуличні бабці – непереможні, а також як влада «вирішує» проблеми доступності Рівного для людей з особливими потребами. Дивіться у телерозслідуванні "Четверта влада".

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору