РІВНЕНЩИНА

Аварія в Японії викликала активні обговорення населенням доцільності та безпеки добудови третього і четвертого реакторів Хмельницької АЕС.

Вчора, 4 квітня, голова обласної державної адміністрації  Василь Берташ  представив голову Дубенської районної державної адміністрації Данила Корилкевича.

Антоніна Торбіч (30 років) заробляє на життя журналістикою та діяльністю в сфері медіа і розвитку громадянського суспільства. Окрім чотирьох синів знаходить ще вільний час на громадську діяльність. Антоніна координує на Рівненщині рух «За життя».

Поцілувала востаннє сина, забрала гроші і пішла…..Так холоднокровно продала свою дитину 22-річна рівнянка Марія. Щоправда не знала, що справу має із правоохоронцями.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив координатор Комітету національного порятунку України в Рівненській області, член УНП Роман Коваль.

Я часто гостюю у родичів в селі Більська Воля, що за 15 кілометрів від РАЕС, і завжди з жахом дивлюся на градирні, які видніються за лісом. Ніяк не можу зрозуміти, навіщо радянська влада  у найгарнішому куточку Рівненщини, поблизу цілющого Білого озера, звела цього монстра – Рівненську атомну електростанцію.

Часто жартую, що Оля – моя «мама в журналістиці». Вона була моїм першим редактором і в газеті, і на телебаченні. Саме вона вчила мене основам журналістики, правила перші матеріали і брала з собою на зйомки. Тепер, за чашкою кави, вона розповіла про свої перші кроки в журналістиці, стосунки з колегами і чим займається у декретній відпустці

В селах Тихе та Рокитне Костопілського району сьогодні відбувся урочистий пуск газу до осель селян.

28 лютого 2011 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №158, якою визначив порядок використання бюджетних коштів для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам. Про те, кому, на підставі чого і куди можна звернутися за такою допомогою розповідає юрист центру права РОГО «Комітет виборців України» Мирослава Примак.

«Наша Україна» не зраджує традиціям і навіть на межі повного зникнення живе внутрішніми чварами. Шестирічна історія цієї партії – безкінечні конфлікти, вигнання неугодних та спроби Віктора Ющенка осмислити, що він хоче виліпити зі свого дітища.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору