РІВНЕНЩИНА

На  жаль, сьогодні існує так багато сімей, де чоловік б’є дружину або вона його, брат лупцює сестру, невістка – свекруху чи навпаки. Діти перестають поважати батьків, спостерігаючи, як останні сваряться, а згодом і самі активно беруть в цьому участь: дехто з них починає розмахувати своїми кулаками на матір чи батька, а то й на дідуся чи бабусю.

У церкві, як і в мирському житті, процвітає корупція. Тих, хто не згоден давати хабара, відлучають від церкви і позбавляють сану.

До президентських перегонів залишається трохи більше, ніж три місяці, а запекла агітація вже давно розпочалася. Такої великої кількості кандидатів у Президенти українці досі не бачили. Недовіра та криза викликає у людей небажання брати участь у голосуванні, запевняють політологи. Чи візьмуть участь рівняни у виборах? – це та інше обговорювали на засіданні Незалежного громадського прес-центру «Рівненський вибір 2010».

Особливо радує керівника етнокультурного центру “Веснянка”, що до вивчення історико-культурної спадщини Полісся активно долучаються діти та молодь

Телеканал «СТБ» звертається з проханням поширити серед творчих людей і творчих колективів м.Рівного та Рівненської області інформацію про проведення кастингів для відбору найбільш талановитих на всеукраїнський національній конкурс «Україна має талант-2».

Без належного державного фінансування дитсадки Рівного з упевненістю рухаються у світле, багате та комфортне майбутнє. Попри матеріальну скруту, в місцевих дошкільних навчальних закладах будують басейни, душі, сауни, встановлюють пластикові вікна та проводять євроремонти. 

Ці  слова, написані на аркуші паперу, стали для острозьких правоохоронців підказкою у розв’язанні страшної головоломки із двома «відомими». Хоча, ні… трьома. Адже за місяць-два та сама «Свєта», про котру йшлося у передсмертній записці 28-річного жителя села Почапки Острозького району Сергія, мала народити їх спільну дитиночку… У селі кажуть: вони кохали один одного. І переконані, що саме любов їх згубила. Але не та, плід якої Світлана носила під серцем, а любов до «зеленого змія».

Майже 400 підписів зібрали ініціатори загальних зборів парафіян у Свято-Покровському соборі.

Зі скорботою сприйняли сумну звістку - пішов із життя двічі Герой соціалістичної праці, голова агрокорпорації "Зоря" - Плютинський Володимир Антонович.

За результатами національного щомісячного«Омнібус» (Omnibus), проведеного компанією «TNS Україна» у серпні 2009 р. (опитано 1200 респондентів, жителів усіх регіонів України віком від 16 до 75 років, польовий етап – з 3 по 12 серпня), у Рівненській області:

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору