РІВНЕНЩИНА

Рівне втрачає купу грошей на неефективному енергоспоживанні. Що робить влада?

Співробітники УБОЗ в Рівненській області спільно з працівниками СБУ в області у ніч на 13 березня в одному з готелів міста Дубровиця затримали двох чоловіків, у яких вилучили вісім кілограмів ртуті.

Сьогодні 19 березня на сайті Президента Укораїни зявилося офіційне підтвердження призначення Василя Берташа на посаду губернатора Рівненщини.

Шукають МНСники, шукає міліція – не героя, не звірину, а небачену тварину. Відбувається це на Рівненщині, де вчора керівництво управління МВС звернулося до мешканців з незвичайним проханням: остерігатися чудернацької істоти, котру вже охрестили Чупакаброю.

РОГО «Комітет виборців України» звернулася з листами до Дубенської і Сарненської райдержадміністрацій, а також до Центральної виборчої комісії з проханням розглянути експертні пропозиції щодо поліпшення роботи відділів ведення Державного реєстру виборців, розроблених фахівцями організації на основі результатів громадської експертизи роботи цих органів влади, що проводилось впродовж вересня 2009 – січня 2010 років.

Рівненська УНП закликає СБУ та Президента відреагувати на фашистське спалення підручників з історії України в Криму.

Активісти «Фронту Змін» розпочинають Благодійну акцію «Добрі справи до Великодня».

Якщо ти молода та цікава особистість і хочеш гарно провести час та зустріти нових друзів — приходь на «Вечір К». Це – захід, який організовують три рівненські молодіжні організації: МЕТР, КУЕМ та Пласт впродовж ось уже чотирьох років.

В Україні вже давно з вуст окремих політичних діячів лунають заклики про легалізацію проституції. Серед прихильників, для прикладу, не останні люди в державі: міністр охорони здоров’я Василь Князевич та чемпіон світу з боксу Віталій Кличко, який не так давно пропонував узаконити проституцію з нагоди проведення Євро-2012. Ще й наразі точаться жорсткі дискусії між прихильниками та противниками легалізації проституції. Але факт залишається фактом: у Голландії, де такий вид діяльності є дозволеним, жриці кохання сплачують податки у бюджет держави. Чому Україна – не Голландія?

Журналісти «Рівненського репортера» досліджували, чому, попри ненадійність та незручність, мікроавтобуси вітчизняного виробництва витісняють з наших доріг перевірені часом “Мерседеси”.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору