РІВНЕНЩИНА

25 квітня опівночі  в зону митного контролю відділу митного оформлення “Городище” Рівненської митниці заїхав вантажний автомобіль “Вольво” з причіпом з експортним вантажем “гранули деревної тирси” (відходи при обробці деревини), що направлявся в Литву. В ході проведення митного контролю було виявлено, що вага товару, заявлена в документах, не відповідає фактичній.

Лист написаний у зв’язку з подіями у Рівненській єпархії УПЦ КП, які стосуються звинувачень у симонії та хабарництві керівництва Рівненської єпархії, та покарання митрополитом Євсевієм священнослужителів і мирян, які свідчать про зловживання в Церкві.

Схоже, прокурори Здолбунова, що на Рівненщині, знайшли спосіб, як позбутися кризи.

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України” з метою поліпшення обізнаності та розуміння громадянами вітчизняної судової системи видала брошуру „Суди України: структура та порядок звернення”.

Розкривати злочини минулих років непросто. Надто, крадіжки. Зазвичай викрадену річ встигають перепродати, вона за рік чи два може змінити кілька власників… а справжній, той самий, якого «обібрали», з плином часу лише втрачає надію повернути своє майно. 

Принаймні так він виправдовувався перед Гощанськими правоохоронцями після невдалої оборудки. Діда-ділка узяли на гарячому.

2 квітня у Рівному відбулась акція «ДАІ проти хабарів».

30 березня в місті Рівне по вулиці Князя Володимира на території одного з підприємств було виявлено артилерійській снаряд калібром 120 мм часів Другої Світової війни. А наступного дня на території сусіднього підприємства було виявлено ще один артилерійській снаряд, а також мінометну та протитанкову міни часів Другої Світової війни.

Бійці МНС врятували 9 – поверхівку в обласному центрі

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору