РІВНЕНЩИНА

Депутати Демидівської районної ради від фракції ВО "Свобода" розпочали благодійну акцію до дня Святого Миколая. Заходи відбуваються за підтримки депутата Рівненської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Віктора Кривуна, керівника всеукраїнського проекту "Соціальний магазин".

У понеділок, 20 грудня, заступник голови обласної ради Олександр Чуприна проведе особистий прийом громадян.

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» з 27 вересня по 26 листопада 2010 року проводила моніторинг одинадцяти найбільших за тиражем обласних друкованих видань (крім видань політичних партій) на предмет розміщення передвиборчої реклами й агітації політичних партій і кандидатів.

16 грудня 2010 року, відповідно до пункту 2 частини 1 статті 26, статей 47 та 49 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Рівненська міська рада затвердила персональний склад постійних комісій.

Метою акції є визначення найбільш «неввічливої» особи міста Дубно. Людину (організацію) яка своєю поведінкою, діяльністю ставиться зневагою до дубенчан.

У п’ятницю, 10 грудня у Рівному відбувся круглий стіл на тему «Web 2.0 та нова якість журналістики».

15 грудня о 17.22 телефоном надiйшло повiдомлення від чергового УДСО про те, що 15 грудня о 17.08 у відділенні банку "Приватбанк" по вул.Шевченка обласного центру спрацювала тривожна сигналiзацiя.

Якщо ви зайдете у відділ новин телекомпанії "Рівне1", Свєту ви почуєте одразу. Вона з першої секунди привертає увагу своїм позитивом, сміхом, жартами. Вона завжди жива, щира і відкрита. І ніколи не промовчить, якщо їй щось не подобаєтсья. Вона просто справжня, така як є.

Єдиний у Рівненській області стіл знахідок при рівненському міськвідділі міліції працює вже 20 років. І хоч загублені особисті речі та гроші сюди ніхто не несе, але втрачених за тих чи інших обставин різноманітних документів тут кілька десятків.

Молоді співробітники рівненської міліції мали нагоду згадати курсантські будні та позмагатися один з одним у теоретичних знаннях та практичних навичках.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору