РІВНЕНЩИНА

Рівненська обласна громадська організація „Комітет виборців України” з метою поліпшення обізнаності та розуміння громадянами вітчизняної судової системи видала брошуру „Суди України: структура та порядок звернення”.

Розкривати злочини минулих років непросто. Надто, крадіжки. Зазвичай викрадену річ встигають перепродати, вона за рік чи два може змінити кілька власників… а справжній, той самий, якого «обібрали», з плином часу лише втрачає надію повернути своє майно. 

Принаймні так він виправдовувався перед Гощанськими правоохоронцями після невдалої оборудки. Діда-ділка узяли на гарячому.

2 квітня у Рівному відбулась акція «ДАІ проти хабарів».

30 березня в місті Рівне по вулиці Князя Володимира на території одного з підприємств було виявлено артилерійській снаряд калібром 120 мм часів Другої Світової війни. А наступного дня на території сусіднього підприємства було виявлено ще один артилерійській снаряд, а також мінометну та протитанкову міни часів Другої Світової війни.

Бійці МНС врятували 9 – поверхівку в обласному центрі

За минулу добу на території Рівненщини зареєстровано 115 злочинів, 79 із яких працівники міліції розкрили.

Чому у водоканалу виникли борги і як домовлялись про «обґрунтовані» тарифи

Рівненське агентство журналістських розслідувань продовжує публікувати матеріали циклу розслідувань «Церква: очищення правдою». Цього разу ми публікуємо другу частину репортажу зі зборів духовенства УПЦ КП Рівненської області, після яких митрополит Євсевій покарав шістьох членів Церковно-громадської ініціативи з розслідування симонії (церковного хабарництва і корупції) в Рівненській єпархії.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору