РІВНЕНЩИНА

ОПОРА продовжує запитувати у чиновників про результати їх роботи. Повторні запити із проханням відзвітувати за витрачені у 2010 році кошти уже дали свої перші результати:

О 12:23 23 лютого в Рокитнівський  РВ УМНС  надійшло повідомлення, що в селі Березове в дерев’яному приватному житловому будинку виникла пожежа.

Співробітники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Рівненського МВ задокументували злочинну діяльність 42-річного рівнянина Олега, який займався оптовою торгівлею наркотичних засобів.

Міська влада спільно з головним управлінням МНС України в Рівненській області розгортають «Пункт обігріву» з метою запобігання замерзанню людей, що в силу обставин позбавлені можливості зігрітися у своїх домівках.

...на місці катівні НКВД згодом може постати елітний готель «Асторія».

21 лютого о 19.00 у «Стадіо Пабі» (вул. Соборна, 205) відбудеться благодійний концерт-вечірка «Заради Життя».

Майже за двадцять років роботи в журналістиці Жанна встигла попрацювати і у Львові, і в Луцьку, і в кількох ЗМІ Рівного. Зараз – виконавчий директор Рівненської медіа-профспілки і мріє… про власний ексклюзивний ресторанчик. Поза роботою це щира, відкрита людина, яка завжди готова прийти на допомогу. І це я знаю точно, оскільки майже два роки прожила з нею по сусідству

Із січня по вересень 2011 року Рівненське агентство журналістських розслідувань проводитиме «Школу розслідувальної журналістики». Навчання у школі безкоштовне. Добір у групи триватиме до кінця лютого.

В цьому переконаний  редактор сайту «Історична правда» Вахтанг Кіпіані. Днями він провів майстер–клас для студентів факультету масової комунікації та інформаційних технологій Міжнародного економіко – гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука.

О 03:40 15 лютого до Острозького районного відділу МНС надійшло повідомлення про те, що у селі Межиріч, в приватному господарстві на вулиці Засаддя, 4, сталася пожежа.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору