РІВНЕНЩИНА

Рівненська незалежна медіа-профспілка вшосте провела загальнообласний рейтинг професійного визнання "Журналістська перемога".

Працівники  відділу у справах  громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України  в Рівненській  області провели  урочистості з  нагоди свого професійного свята. Привітати  співробітників ВСГІРФО  прийшов їх куратор – заступник начальника УМВС України в Рівненській області полковник міліції Володимир Апшай.

Як правоохоронці день донора відмічали

Прокуратурою Рівненської області спільно із працівниками УМВСУ в області затримано «на гарячому» під час вимагання та одержання хабара в сумі 400 доларів США голову однієї із сільських рад Острозького району за сприяння у виділенні земельної ділянки.

Кати в погонах

04.06.2010, 18:22

Більше сімдесяти рівнян прийшли першого червня під стіни обласного управління внутрішніх справ, щоб вшанувати пам´ять київського студента, якого до смерті закатували правоохоронці Шевченківського райвідділу столичної міліції.

Історія проста та банальна. Гуляв по місту, побачив симпатичну дівчинку. Запам’яталася вона мені. Ходив, думав, шукав її поглядом і, нарешті, знайшов. Ми познайомилися, цього року вона випускається зі школи. Та якось забагато вільного часу, як для випускниці, проводила вона, гуляючи містом чи то зі мною, чи зі своїми подругами.

Вчись! Гуляй! Пиши! Здавай! - приблизно за такою схемою в шаленому темпі випускники проводитимуть свої останні шкільні дні. А все через те, що цьогоріч випускний бал перенесено з червня на травень і втиснуте це свято в маленький проміжок між останнім дзвоником та ЗНО. Ось таке нововведення Міністерства освіти України!

У Рівному відбулася Акція солідарності пам’яті вбитого у Києві студента.

У неділю, 30 травня 2010 року в Рівному відбувся антитютюновий парад під гаслом «Ми за Рівне без тютюнового диму!» приурочений до «Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням».

У перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору