РІВНЕНЩИНА

З квітня 2008 року в Україні діє програма “Онляндія”, що направлена на безпеку дітей в Інтернеті.

За останні кілька років у Рівному поблизу вулиці Костромської на місці тимчасових людських городів виріс квартал з кількох нових багатоповерхівок та котеджне містечко. Останнє стало окрасою міста, оскільки кожен з будинків вирізняється своєю архітектурою та розкішшю. Все – і високі мури, і супутникові антени, і дорогі іномарки у дворах – свідчать про те, що живуть тут люди заможні. Тож цей квартал рівняни встигли назвати на американський манер «Беверлі Хіллз», а дехто із сарказмом – «Сирітський» притулок».

Аборт – це убивство, а контрацептиви небезпечні. Альтернатива є, – стверджують учасники руху «За життя». В лютому вони зустрілися зі студентами рівненського медколеджу, шкільними психологами, соціальними педагогами та вчителями основ безпеки життєдіяльності. До семінару залучили львівських колег.

З 4 століття н.е., коли припинилися гоніння християн, а саме християнство стало офіційною релігією і отримало державну підтримку, у віру Христову проникнув вірус. Цей вірус знищує Церкву до сьогодні. У 19 столітті історики дали йому визначення – цезарепапізм. В наш час цей вірус проявляється, зокрема, корисливою співпрацею Церкви з політиками.

Справа ця занадто особиста та делікатна. Але враховуючи те, що постраждалий (назвемо його так) є публічною і дуже відомою у Рівному людиною, займаючи посаду, яка вимагала колись беззаперечного морального авторитету, вирішили таки написати про цей випадок. 

Природнє планування вагітності та секс виключно у шлюбі допоможуть прожити щасливе життя

Аборт – це убивство, а контрацептиви небезпечні.  Альтернатива є, -  стверджують учасники руху «За життя». 3 лютого вони зустрілися зі студентами рівненського медколеджу, психологами, соціальними педагогами та вчителями основ безпеки життєдіяльності.

Рівненщина залишилась без перших керівників. Службові кабінети на лікарняні палати змушені були змінити голова облдержадміністрації Віктор Матчук, голова облради Олександр Данильчук, міський голова Рівного Володимир Хомко.

«Щоб не змерзнути чи не підсковзнутися в морозну погоду» провокатори радять літнім людям не йти на вибори. І пропонують їм за це продуктові пакети. Про це розповів координатор виборчих програм ГМ «Опора» в Рівненській області Андрій Токарський на прес-конференції Незалежного громадського прес-центру «Рівненський вибір 2010».

Фотовідеоролик про поїздку в Чорнобиль і Припять створений рівненським журналістом Олександром Поліщуком.

Рівненське агентство журналістських розслідувань переглядає рівненську пресу на наявність місцевих журналістських розслідувань, правозахисних і антикорупційних матеріалів. За три осінніх місяці 2009 року з 260 номерів газет було знайдено близько 10 таких матеріалів. Чи достатньо цього, щоб повноцінно називатись четвертою владою?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору