РІВНЕНЩИНА

До цього правила рівняни й гості міста давно звикли, слухняно оплачуючи рахунки в лікарняну касу.

Ні усний, ні письмовий запит не змусив рівненських міліціонерів надати журналісту наказ, яким керується в роботі «паспортний стіл». Хоча наказ цей називають внутрішнім, насправді він взагалі не чинний, а за своїм змістом просто не може бути внутрішнім документом системи МВС.

Пенсіонерам, які є інвалідами захворювань, пов’язаних з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в управліннях Пенсійного фонду неправомірно відмовляють у проведенні перерахунків їхніх пенсій відповідно до законодавчо визначених розмірів. Про це, зокрема, свідчить аналіз звернень цієї категорії громадян до центру права РОГО „Комітет виборців України” в місті Сарни.

Дільничні інспектори міліції  виявили на присадибній  ділянці жительки села Тучин Гощанського  району майже три  тисячі рослин снодійного маку.

З 13 до 16.07.2009 в Національному Університеті «Острозька Академія» відбудеться міжконфесійний семінар, в котрому візьмуть участь  представники 12 конфесій (католики, православні, протестанти)- в’язничні капелани (70 осіб з 12 областей України ) що відвідують місця позбавлення волі.

після реформування соціальних виплат, ви маєте довести свою бідність

7 липня до опікового центру Рівненської обласної лікарні з діагнозом опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступеню понад 70 % тіла був госпіталізований сімнадцятирічний Павло, житель села Гута Костопільського району.

8 липня 2009 року  в санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка» Гощанського району відбудуться заходи мобільної профорієнтаційної акції для молоді «Мандрівка у країну професій».

На теренах Рівненщини протікає 171 річка, розташовано 13 водосховищ, 52 озера та 561 ставок. У розпалі літнього сезону, з кожним днем зростає активність населення щодо відпочинку на воді. Однак, слід констатувати, що такий відпочинок, нажаль, нерідко закінчується трагічно. Статистика свідчить, що кожен рік на водних об’єктах області гине понад 50 чоловік.

Завершилась прощальна церемонія у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівного (заупокійний акафіст та читання Псалтиря).

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору