РІВНЕНЩИНА

Приватизація земельних ділянок уже давно є безкоштовною в межах визначених законодавством норм. Але, взявшись за цю процедуру, громадяни України стикалися з ситуацією, коли за кожен папірець (за оформлення технічної документації) треба було заплатити певну суму. Це означало, що сама земельна ділянка віддавалась у власність безкоштовно, а за роботи з виготовлення документації державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» брало певну плату.

Десять сільських громад Рівненської області стали переможцями конкурсу на участь у програмі „Ініціатива – шлях до успіху місцевої громади”, оголошеного РОГО „Комітет виборців України”. Таке рішення було прийнято під час засідання конкурсної комісії, що відбулося 2 вересня в приміщенні Рівненської облдержадміністрації.

30 серпня 2009 року - в останню неділю місяця - Рівне свядкуватиме День міста. Програма заходів надіслана міською прес-службою.

До цього правила рівняни й гості міста давно звикли, слухняно оплачуючи рахунки в лікарняну касу.

Ні усний, ні письмовий запит не змусив рівненських міліціонерів надати журналісту наказ, яким керується в роботі «паспортний стіл». Хоча наказ цей називають внутрішнім, насправді він взагалі не чинний, а за своїм змістом просто не може бути внутрішнім документом системи МВС.

Пенсіонерам, які є інвалідами захворювань, пов’язаних з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, в управліннях Пенсійного фонду неправомірно відмовляють у проведенні перерахунків їхніх пенсій відповідно до законодавчо визначених розмірів. Про це, зокрема, свідчить аналіз звернень цієї категорії громадян до центру права РОГО „Комітет виборців України” в місті Сарни.

Дільничні інспектори міліції  виявили на присадибній  ділянці жительки села Тучин Гощанського  району майже три  тисячі рослин снодійного маку.

З 13 до 16.07.2009 в Національному Університеті «Острозька Академія» відбудеться міжконфесійний семінар, в котрому візьмуть участь  представники 12 конфесій (католики, православні, протестанти)- в’язничні капелани (70 осіб з 12 областей України ) що відвідують місця позбавлення волі.

після реформування соціальних виплат, ви маєте довести свою бідність

7 липня до опікового центру Рівненської обласної лікарні з діагнозом опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступеню понад 70 % тіла був госпіталізований сімнадцятирічний Павло, житель села Гута Костопільського району.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору