РІВНЕНЩИНА

після реформування соціальних виплат, ви маєте довести свою бідність

7 липня до опікового центру Рівненської обласної лікарні з діагнозом опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступеню понад 70 % тіла був госпіталізований сімнадцятирічний Павло, житель села Гута Костопільського району.

8 липня 2009 року  в санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка» Гощанського району відбудуться заходи мобільної профорієнтаційної акції для молоді «Мандрівка у країну професій».

На теренах Рівненщини протікає 171 річка, розташовано 13 водосховищ, 52 озера та 561 ставок. У розпалі літнього сезону, з кожним днем зростає активність населення щодо відпочинку на воді. Однак, слід констатувати, що такий відпочинок, нажаль, нерідко закінчується трагічно. Статистика свідчить, що кожен рік на водних об’єктах області гине понад 50 чоловік.

Завершилась прощальна церемонія у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівного (заупокійний акафіст та читання Псалтиря).

Причиной гибели экс-народного депутата, экс-председателя Ровенской ОГА Василия Червония мог стать мобильный телефон, который привлек к себе молнию, сообщил собеседник Коммерсантъ-Украина в ровенской милиции.

Інваліди, люди похилого віку, матері з маленькими дітьми та навіть ті, хто випадково підвернули ногу, постійно стикаються з проблемою недоступності вулиць, будинків, громадських закладів та органів влади. Закон називає таких людей маломобільними групами населення. Дуже часто чотири сходинки, високий поріг чи тротуарний бордюр стають бар’єром, який людина в інвалідному візку, зі зламаною ногою чи дитячим возиком не подолають. Для них місто недоступне.

28 червня  в селищі міського типу Смига Дубенського району, на території приватної фірми „Лард” під час проведення земляних робіт ковшем екскаватора було піднято предмет схожий на боєприпас часів війни.

Працівники  Корецького райвідділу міліції спільно  з правоохоронцями Новоград-Волинського, затримали жителя Сумської області, який намагався розрахуватись на ринку міста Корець, підробленою  купюрою номіналом 200 гривень.

У суботу близько 12:00 від удару блискавки загинув голова Рівненської обласної організації Української народної партії Василь Червоній.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору