РІВНЕНЩИНА

Чому в освітніх закладах: дитсадках, школах і ВНЗ вимагають добровільно-примусові внески

Чому існує хабарництво у рівненських державних ВНЗ.

Священик Валентин ГОРДІЮК, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці (що на вулиці Струтинській у Рівному) розповідає, що таке паломництво і як потрібно до нього готуватись.

Щороку 53 мільйони абортів у світі, 500-700 тисяч українок (за словами представника програми розвитку ООН в Україні Френсіса О’Доннела) котрі вбивають своїх ненароджених дітей, близько 10 тисяч обірваних життів на Рівненщині (хоча офіційна статистика говорить лише про 4 з половиною тисячі абортів за рік) — з таким утробним геноцидом покликаний боротися рух „За життя”. Співкоординатор цього Руху на Рівненщині, диякон Свято-Софіївської парафії у місті Рівному Віталій Поровчук, розповідає, що робити, щоб уберегти життя дитини і душу жінки від погибелі.

В світі дискотек, барів, культу тіла важко вберегтися від гріха, а особливо важко це зробити молодим людям. Прагнення до тілесного задоволення і розваг прищеплюється з дитинства. А що робити тим хто хоче змінитися? Як молоді поводитись, щоб не бути снобами, але водночас жити християнським життям ми поцікавились у протоієрея Свято-Покровського собору в Рівному Юрія Велігурського.

Рівне, 29 травня 2007 р. - Сьогодні Любов Паливода, заступник директора проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» презентувала результати загальнонаціонального дослідження «Стан корупції в Україні» в аспекті Рівненської області.

Маленький рівнянин з рідкісним діагнозом потерпає від людської байдужості.

Рівненські водії, що супроводжували Президента ховались у засідках та просилися в туалет у міліціонерів

Здолбунівський агроном-журналіст відкрив хутір-музей у Дермані та готується створити об’єднання «нероб»

Ремісничий хутір "Плугаки", що у селі Дермані, Здолбунівського району, Рівненської області.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору