РІВНЕНЩИНА

Рівненські водії, що супроводжували Президента ховались у засідках та просилися в туалет у міліціонерів

Здолбунівський агроном-журналіст відкрив хутір-музей у Дермані та готується створити об’єднання «нероб»

Ремісничий хутір "Плугаки", що у селі Дермані, Здолбунівського району, Рівненської області.

Вона мама двох дівчат, досвідчений радіожурналіст, який хронічно фарбує балкон і любить подорожувати рідними місцями. А ще вона ліпить вареники лише тоді, коли приїздить в гості улюблений кум Сашко Ірванець.

Кореспондент “Газети” відвідав малу батьківщину нового голови облдержадміністрації Василя Червонія. Земляки губернатора чекають обіцяного газу, заасфальтованої дороги і змін на краще.

У місті з’явилися дошкільні заклади, де дітей навчають комп’ютерній грамотності з чотирьох років. Це данина моді чи лихо з розуму — “Газета” спробувала з’ясувати, провівши журналістське розслідування.

Традиційно 14 січня православна церква святкує не лише Святого Василя і народження митрополита Петра Могили, але й день Обрізання Господнього. У наш час християни вважають хрещення духовним обрізанням, тому робити фізичну циркумцизію немає потреби. Та все ж навіть у Рівному нині можна обрізатись.

Після першого відвідування моргу я тиждень не їв м’яса» — говорить рівненський судмедексперт Віктор Крамар.

Патріарх Київський і всієї Руси-України (УПЦ (КП)) Філарет прибув у неділю 13 червня 2004 року на святкування 90-річчя обителі на “Козацьких могилах”.

Незвичайний сусід оселився в купі сміття поблизу пункту прийому склотари і макулатури в районі Боярки. Домівкою йому слугує рампа (“печерне” углиблення в приміщенні магазину, до якого під’їжджають автомобілі для розвантаження товару).

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору