РІВНЕНЩИНА

Патріарх Київський і всієї Руси-України (УПЦ (КП)) Філарет прибув у неділю 13 червня 2004 року на святкування 90-річчя обителі на “Козацьких могилах”.

Незвичайний сусід оселився в купі сміття поблизу пункту прийому склотари і макулатури в районі Боярки. Домівкою йому слугує рампа (“печерне” углиблення в приміщенні магазину, до якого під’їжджають автомобілі для розвантаження товару).

Петро Порошенко сьогодні не приїде у Рівне. Як повідомив прес-секретар Рівненської ОДА Сергій Мініч, візит Президента України на Рівненщину перенесли на кілька днів через складні погодні умови.

17 серпня у конференц-залі готелю «Мир» відбудеться зустріч з мером Львову Андрієм Садовим.

З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. За словами прем’єр-міністра України Арсеня Яценюка, підвищені заробітні платні для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня.

Напередодні Дня Збройних Сил України рівненські військовослужбовці, які несуть службу на Луганському напрямку, отримали нагороди.

В пункті пропуску митного поста «Городище» Рівненської митниці зупинили 32-річного жителя Рівненської області, який намагався контрабандним шляхом перемістити до Республіки Білорусь 144 предмети старовини.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору