РІВНЕНЩИНА

Рівненський апеляційний господарський суд на своєму засіданні 1 серпня відмовив прокуратурі Рівненської області у задоволенні апеляції щодо розірвання договору оренди на земельну ділянку по вулиці Гайдамацькій 13б. Саме на цій ділянці зведена «скандальна» 11-поверхівка, до будівництва якої причетний депутат Рівнеради Василь Немеш.

Поряд зі скандальним будівництвом в історичному центрі Рівного, на Мазепи, 3, періодично з`являються провалля. Загадкові ями виникають і зникають з жовтня минулого року. Активісти знайшли таких уже шість і стверджують, що глибина одного – приблизно три метри. Б`ють на сполох, адже небезпечні ями утворюються прямісінько на проїжджій частині. Активісти і шляховики переконані, що провалля спричинило саме будівництво. Будівництво з заплутаною документацією, відсутністю експертизи і ще цілою низкою проблем.

На сьогодні лише в Рівненській області 16 тисяч гектарів хворого соснового лісу, який потребує здійснення санітарно-оздоровчих заходів. А площа всихання насаджень у лісах становить понад 330 тисяч гектарів. Причина епідемії – жук-короїд. Проблема тільки-но починає виноситися на загал, але вже зрозуміло, що напівмірами її вирішити не вдасться. Жук став зброєю масового ураження лісів

Будинки, дворики, сквери, парки і навіть школа та аптека. У Рівному визначили 141 об`єкт культурної спадщини, і 61 зелену зону, які незабаром можуть увійти до історико-архітектурного опорного плану міста. Відображені у плані об`єкти будуть захищені від недобросовісних забудовників, а окремі із них підлягатимуть реставрації. Деякі із них уже мають паспорти, а деякі – нововиявлені. План ще розробляється – процес складний і затягнутий. Втім вже зараз відомо, які місця необхідно захистити.

В рішенні йдеться, що поновити на посаді лікаря лікарня має негайно. Крім цього, має сплатити йому відразу середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 65 тисяч 875 гривень.

В частині центру Рівного завтра припинять електропостачання. В «Рівнеобенерго» пояснюють: через планові ремонтні роботи.

Державна регуляторна служба скасувала наказ Державної архітектурно-будівельної інспекції про анулювання ліцензії щодо провадження господарської діяльності з будівництва об`єктів 4-ї і 5-ї категорій складності фірмі «Спецрембуд». Ця фірма у 2016-му році була генпідрядником на «будівництві депутата Бабата». Після оприлюднення інформації про загибель будівельника на об`єкті, фірма має проблеми з ДАБІ. Тепер регуляторники призначили повторну перевірку, яку має провести ДАБІ.

Начальник управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко пропонує небайдужим рівнянам «скинутися» гривнею і закрити це питання.

Кілька тижнів рівняни спостерігають за будівництвом поруч з Басовим Кутом. Адже тут дуже швидко виросла триповерхова будівля, яка, якщо дивитися здалеку, знаходиться майже впритул до водного плеса.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору