РІВНЕНЩИНА

4-го січня у Рівному, поруч з органним залом, відкрили майдан Музики. Вартість реконструкції - мільйон 700 тисяч. Тепер тут – скульптура з арфою, святкова ялинка, підсвітка органного залу, годинника, безкоштовний wi-fi.

Кафедра хореографії РДГУ – не єдина у виші, де могли працювати «мертві душі». У нераціональному використанні бюджетних коштів, нарахувані зарплат за роботу яка по факту невиконувалася, підробці документів підозрюють посадовців кафедри пісенно-хорової практики та постановки голосу РДГУ.

«Хто працює в Енергоатомі і знає, що то таке ті модулі? Як вони розвантажують? На них треба лягати, сідати, на голову класти, до хворих місць примотувати? І ще питання, як там в Енергоатомі, модулями досі користуються? Не зносились? Бурштин не стерся?»

«Четверта влада» звернулася до юристів громадської організації «ТОМ 14» з проханням проаналізувати розтрату коштів на працевлаштування професором «мертвої душі». Юристи з`ясували, що викладені факти можуть свідчити про вчинення трьох злочинів.

Нещодавно «Четверта влада» опублікувала розслідування про те, як затримані на хабарах викладачі та працівники навчальних закладів Рівненщини продовжують працювати як і раніше – до затримань і вироків. Рекордсменом за кількістю таких випадків виявився Рівненський державний базовий медичний коледж, де за хабарництво засудиди трьох виладачів. Двоє із них продовжують навчати майбутніх студентів.

2016-го року уряд провадив пілотний проект рекультивації земель порушених внаслідок нелегального видобутку бурштину. Тоді до проекту було більше запитань ніж відповідей. Нині, через рік, «Четверта влада» дослідила результати впровадження проекту. Про те, як має працювати ця схема і де у ній корупційні ризики – у матеріалі.

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, другого січня, близько третьої ночі на вулиці Євгена Коновальця обласного центру. Водій – в реанімації, пошкоджено 26 автівок.

Рівнянка викрила чергове псевдо-хворе жебрацтво. Зробивши коло ринком Дикого з жалісливими проханнями пожертвувати на лікування дитини, жінка різко змінила репертуар, а дитина зцілилась, після того, як відчули до себе прискіпливу увагу.

Звільнені з полону бойовиків – Іван Ляса з Демидівщини, уродженець Радивилівського району Олександр Олійник та рівнянин Ігор Мельник наразі перебувають у Головному військовому клінічному госпіталі.

На дипломах випускників навчальних закладів не пишуть за скільки їх придбали. У заліковках ніхто не вказує скільки коштувала оцінка, а в рейтингу жодним чином не позначають абітурієнтів які заплатили за вступ. «Четверта влада» неодноразово писала про випадки хабарництва в навчальних закладах. Роки йдуть, в країні намагаються провести реформи, а студенти, часто самі зацікавлені у легких способах вирішення проблем, продовжують носити валюту педагогам.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору