РІВНЕНЩИНА

Підготовка проекту бюджету на наступний рік стартувала. Мінфін розробив і виніс на розгляд уряду проект постанови про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік. Відповідно до задекларованих підходів, державний бюджет-2018 планується підготувати з врахуванням принципів середньострокового планування: на три роки наперед.

Рівнерада сьогодні не дала добро підкилимним іграм посадовців щодо створення кишенькової Госпітальної ради.

Тренуємо пам`ять. А що робити, якщо відповідальність за дотримання правил дорожнього руху є, а розмітки на дорогах - ні? Як рівненські водії вирішують цю проблему ось уже півроку?

Наразі відбувається друге пленарне засідання 14-ї сесії Рівненської міської ради сьомого скликання.

Головний лікар Рівненського діагностичного центру Роман Шустик виграв апеляцію щодо обрання запобіжного заходу. Рішення суду першої інстанції, арешт на 60 діб, заставу у 168 тисяч гривень скасовано.

Учасники веломарафону «Поліська Січ», який нещодавно відбувся у Рівному відзвітувалися про свою подорож аерозйомкою туристичних принад Рівненщини.

Чи правда те, що Роману Шустику пропонували оприлюднити відео та звук з документування злочину? Яке відношення до цього оприлюднення має керівник УЗЕ В`ячеслав Єфтеній? Чи можуть слідчі органи оприлюднити ці докази та чи мають з кимось радитися і щось комусь пропонувати? Відповіді на це та інше – у матеріалі «Четвертої влади».

Сьогодні голова Нацполіції Сергій Князев представив у Рівному нового очільника поліції Рівненщини. Ним став Валерій Самчук.

Рівненський зоопарк став першим в Україні, де впровадили нову технологію – QR-платежі через додаток Privat24. Як повідомили у ПриватБанку, смартфони стали невід’ємним атрибутом сучасної людини, лише Privat24 користуються понад 7 млн українців. Тому банк запропонував благодійникам зоопарку робити пожертви технологічно, швидко та зручно.

14 червня, представляючи у Рівному нового керівника місцевих поліцейських, голова Нацполіції Сергій Князев пояснив, чому своїм указом вчора звільнив з цієї посади Валерія Присяжнюка. І що той робитиме відтепер.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору