РІВНЕНЩИНА

Трохи більше 164-х тисяч гривень витратив міськвиконком цьогоріч на оплату місцевим телеканалам та радіо в межах «Міської програми розвитку інформаційного простору на 2016 рік».

Міський голова Сергій Анощенко спочатку коротко відповів, але після уточнюючих питань журналістки почав звинувачувати її в перекручуванні інформації та поставив вимогу, щоб наступного разу журналістка акредитувалася в раді перед тим, як сюди приходити.

Заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський та керівник фірми «Фіалка» Юрій Фалко – ланки зв`язку між фірмами, які часто разом розігрують тендери на Рівненщині.

«За то можна получить і по носі». «Я обична людина, живу як всі». «Я готов будувати будинки кругом, де тільки є можливість». Це три короткі цитати, які багато можуть сказати про радника голови Рівненської ОДА Валентина Пахолюка. Того самого провідника групи АТОвців на Рівненщині. Як виявилось, людина з цікавим минулим і не менш цікавим сьогоденням.

Рівненські волонтери та ветерани АТО, які займаються збором допомоги бійцям, вимагають, аби міська рада не допустила будівництвоа на Пагорбі Слави у Рівному. Там, нагадаємо, хочуть будувати житло АТОвці на чолі з радником голови Рівненської ОДА Валентином Пахолюком. За ними стоять структури забудовника «Набережний квартал», який роками зазіхає на цю землю.

Екс-начальник рівненського ЦНАПу Віталій Герман став заступником міського голови. За це сьогодні проголосували 34 депутати Рівнеради.

Сьогодні, 29 грудня під час сесії Рівнеради депутат Рівнеради Василь Немеш публічно визнав свою відповідальність за будівництво у Рівному фрми, пов`язаної з кооперативом «Рівбуд». Раніше цей зв`язок він усіляко заперечував і навіть подав позов на журналістів за оприлюднення такої інформації.

Рівненська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за матеріалами розслідування «Четвертої влади» про ритуальний тендер, який щороку виграє комунальне підприємство «Спецкомбінат-ритуальна служба». Більше тижня тому ми оприлюднили матеріал «Поховані гроші», де показали,як у Рівному ховають безхатченків і за послуги якого авто, призначеного для перевезення тіл померлих, з бюджету понад 2 мільйони гривень.

Близько 7,5 тисяч дітей Володимирецького району почали отримувати шкільні обіди, передбачені для них за кошти держави, тільки 23 листопада, фактично за місяць до закінчення навчального семестру. Тендер на харчування дітей, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, який в районі оголосили ще у червні – затягли. В результаті – перемогу отримала київська фірма із сумою на сім мільйонів вищою, аніж пропонували місцеві учасники.

Вікінга, Воїна, Герду і Джері. Чотирьох німецьких вівчарок купило нещодавно Головне управління поліції Рівненщини. Покупка недешева – 98 тисяч гривень. Ще чотирьох, клички яких не відомі, купили у листопаді за 52 тисячі гривень.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору