РІВНЕНЩИНА

Клієнти банку мають можливість отримати відчутний додатковий дохід від розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів.

Недоспані ночі, зйомки о 5 ранку, тонни перечитаної літератури. Все проходило серйозно: з гримерами, графіками, трейлером і запланованою прем`єрою. У цій історії не було гонорарів і юридичного захисту. Замість цього – мотивація і бажання розповісти правду про багату історію Острога. Вдалося. Втім замість очікуваних аплодисментів автори були змушені захищати свою роботу. Яку керівництво Острозької академії чомусь вважає своєю.

Як вважають слідчі поліції, восьмого лютого у Рівному 23-річна дружина завдала численні смертельні ножові поранення чоловікові. Заховавши тіло у кладовці, зателефонувала матері, аби та погледіла двох внуків, бо їй терміново потрібно на відпочинок. Зараз поліцейські встановлюють місцезнаходження жінки.

10-річна дівчинка поверталась додому зі школи, поблизу ставка її наздогнав незнайомий та, застосовуючи психологічний та фізичний тиск, скориставшись безпорадним станом малолітньої дитини, вчинив щодо неї насильницьке задоволення статевої пристрасті.

У Рівному в цьому році планують розпочати будівництво нового мікрорайону. За інформацією порталу «ЧаРівне.інфо», розпочинатимуть будівництво в районі ТЦ «Метро» та «Епіцентр».

Рівне зустріло 8 лютого з 20-сантиметровими покривами снігу, хуртовинами та ожеледицею. Слизькі засніжені дороги – проблема не лише водіїв, а й комунальників та поліції. «Четверта влада» дізнавалася як Рівненське шляхово-експлуатаційне управління працює на дорогах і скільки штрафів за неналежний стан доріг взимку сплатив його керівник.

Сьогоднішнім вечором міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс Прем`єр-міністру Володимиру Гройсману кандидатуру екс-очільника поліції Рівненщини Сергія Князєва на призначення голови Національної поліції України. Прем`єр-міністр прийме рішення про внесення поданої кандидатури на завтрашньому засіданні КабМіну.

Колишня дружина голови Господарського суду Рівненської області Вадима Торчинюка Наталія Торчинюк досі не уклала охоронний договір, який зобов’язує доглядати та зберігати пам’ятку поруч із Луцьким замком. Занедбаною нерухомістю в історичній частині Луцька вона володіє вже більше десяти років. Чому чиновники не укладають із екс-дружиною судді такий важливий для збереження історичної спадщини документ?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору