РІВНЕНЩИНА

Сьогодні, під час засідання бюджетної комісії, планують розглянути питання надання в оренду 20-ти гектарів рекреаційної землі на вулиці Костромській, біля монументу Вічної Слави. Пропонована в оренду ділянка лежить ліворуч від входу до монументу, за світлофором у бік Пухова вздовж дороги, протяжністю в один кілометр і у глибину 200 метрів.

Реконструкція рівненського стадіону «Авангард», яка може обійтися міському бюджету в понад 100 мільйонів, розпочнеться не скоро. Принаймні не у 2017-му, як планувала влада. Адже попри обіцянки і встановлені строки, проект реконстукції стадіону місто ще не отримало, чиновники почали хвилюватися і штрафувати фірму, яка отримала за нього мільйон гривень. «Четверта влада» з`ясовувала де знаходиться проект реконструкції стадіону, чому проектант запізнився і зрештою коли можуть розпочатися роботи.

До кінця 2017 року ПриватБанк планує залучити на обслуговування понад 820 тисяч корпоративних клієнтів за рахунок активного кредитування підприємців, переведення процедури відкриття та обслуговування рахунків на онлайн-режим і найбільш лояльних на ринку умов обслуговування.

Розпочався відбір учасників тренінгу «Журналістські розслідування корупції в публічних закупівлях (тендерах)». Тренінг розрахований на практикуючих чи потенційних журналістів-розслідувачів (в тому числі телевізійників) з Рівненської, Волинської, Житомирської та Хмельницької областей.

Одним із шети народних депутатів від Рівненщини, які отримують кошти на компенсацію оренди житла у Києві є Юрій Вознюк. Торік на ці потреби він отримав 168 тисяч 360 гривень. Водночас нардеп придбав елітне авто Audi Q7 2017 року випуску за 2 мільйони 255 тисяч 672 гривень і інвестував кошти в три квартири у незавершеному будинку у Рівному. Ми запитали Юрія Вознюка чому маючи витрати на мільйони він не відмовився від державної компенсації.

Численні пікети в міській раді, перекривання проїжджої частини, суперечки з владою, дві експертизи і зрештою два суди – так у Рівному жителі гуртожитку, який довго не давав забути про себе, виборювали право приватизувати власні помешкання. Після дворічної боротьби це зробити вдалося.

Щороку держава виділяє кругленькі суми на компенсацію оренди житла нардепам у яких немає власної нерухомості у Києві. У списку з 187 нардепів, які не погребували компенсацією за оренду житла в 2016-му, опинилися шестеро із восьми народних депутатів з Рівненщини. Дехто із них, як видно з декларацій, ймовірно потребував цих коштів у той час як двоє «народофронтівців» – Юрій Вознюк і Вадим Сидорчук вражають покупками елітних авто за мільйони і нерухомості. І попри такі витрати обоє не відмовилися від максимальних сум, які держава виділяє на оренду житла.

Багатостраждальне держпідприємство «Шпанівський експериментальний завод харчових екстрактів» тривалий час було під впливом, чи навіть контролем людей, які тримали у руках тіньовий сектор спиртово-горілчаної промисловості країни. Зі зміною влади ситуація навколо підприємства змінилась – замість впливу та контролю тепер приватна власність. У чию власність перейшов державний спиртзавод та що тепер із підприємством – у матеріалі ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань».

Дерева у Рівному, яке вважають зеленим містом, не належать нікому. Навіть суди не можуть знайти власників дерев на вулицях міста і звісно ніхто не несе відповідальність за падаючі гілки і зрізані стовбури здорових рослин. Доки влада не знаходить грошей, аби взяти на облік зелені насадження міста, активісти «Саду історій у Рівному» почали вирішувати питання самостійно. Спочатку з`ясовують які дерева є у місті і наносять їх на карту. Долучитися може кожен.

Народний депутат від Радикальноїпартії Олега Ляшка Андрій Лозовой вчора встигав голосувати і за себе і за колег. Кнопкодавство радикала журналісти зафіксували на відео. Лозовий пояснив свої дії тим, що йшла мова про важливий закон, а голосів бракувало. Як соцмережі відреагували на вчинок нардепа і про який закон йшла мова – у матеріалі.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору