В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Друк міліцейської газети коштує 9 мільйонів на рік

13.01.2012, 00:00      nashigroshi.org      Переглядів: 1394

Вартість угоди склала 9,28 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Редакція щотижневої газети МВС України «Іменем Закону» 4 січня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Укрполіграфмедіа» на послуги з друкування газети «Іменем Закону» та додатку до газети «Моменти» в 2012 році. Вартість угоди склала 9,28 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено друк 50 тиражів тижневика при разовому тиражі 156 тис примірників. Вартість друку одного примірника склала 1,19 грн.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Автомобіль, майже півмільйона та 240 квадратів у центрі: як рівненські депутати витрачають гроші громади

Редактор Рівненського агентства журналістських розслідувань подав позов на комунальну газету обласної ради за приховування інформації

Засоби масової інформації Рівненської області

Рівненська преса владу не пресує


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору