В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Донецький губернатор зустрічається з обраними журналістами у ресторані

06.06.2012, 00:00      imi.org.ua      Переглядів: 1846

Андрій Шишацький зустрінеться з представниками ЗМІ. Фото donbass.ua

Голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький сьогодні  зустрінеться з обраними його прес-службою журналістами в готелі "Шахтар плаза" напередодні Дня журналіста.

На зустріч не були запрошені представники незалежних ЗМІ регіону, повідомляє imi.org.ua.

Зустріч відбудеться об 11 годині в одному з ресторанів готелю. Для журналістів будуть накриті столи з їжею.

На зустріч не були запрошені представники незалежних ЗМІ регіону, а також ряд журналістів. Кілька журналістів, незважаючи на отримані запрошення напередодні, проігнорували захід.

На офіційному сайті Донецької облдержадміністрації в розділі "Анонси" не вказана інформація про зустріч Шишацького з журналістами. У тижневому плані роботи Донецької ОДА, який регулярно публікується на офіційному сайті, на 11.00 зазначено, що "відбудеться урочистий прийом голови Донецької ОДА з нагоди Дня журналіста". У прес-службі на телефонні дзвінки не відповідають, також не відповідає прес-секретар Шишацького Римма Філь.

Як зазначає видання, подібне помпезне святкування Дня журналіста, організоване чиновниками, проходить вперше за межами будівлі Донецької облдержадміністрації.

Кілька місяців тому Шишацький вже зустрічався неформально з журналістами в готелі "Донбас палас". Там також був накритий стіл з їжею, а зустріч була присвячена "неформальному спілкуванню Шишацького з журналістами", пише видання.

Нагадаємо, 4 червня 2011 року журналіст Віталій Сизов відмовився від грамоти голови Донецької обласної державної адміністрації Анатолія Близнюка, яку той збирався вручити Сизову 6 червня, в День журналіста.

Як написав Сизов в статті «Незрозуміле нагородження від губернатора», «одну з грамот повинні були вручити і мені, але я не зможу її прийняти з рук чиновників, багато з яких продовжують бачити в пресі “обслуговуючий персонал”.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору