В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Міністр Клименко капітулював. Газета «Експрес» запрацювала повноцінно

15.08.2013, 12:03      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3408

Головний редактор газети «Експрес» Ігор Починок. Ілюстративне фото з сайту zik.ua

Усі підприємства, які забезпечують підготовку  та випуск  у світ газети «Експрес» сьогодні зранку відновили повноцінну роботу. Це підтвердили їх керівники.

Повідомляє редакція газети "Експрес".

Міністерство доходів зняло  обмеження на своєму центральному сайті,  які були встановлені  цього понеділка – без будь-яких підстав та пояснень.

Повторне блокування діяльності газети, що трапилось вже вдруге за останні три місяці, призвело до того, що учора  опівдні журналісти  «Експресу» розпочали  акцію громадянського протесту. У її рамках вони оголосили міністру Клименку 48-годинний ультиматум, вимагаючи упродовж цього часу зняти будь-які незаконні обмеження у діяльності  газети.

Головний редактор газети «Експрес» Ігор Починок  висловив подяку  усім, хто підтримував газету у цій непростій ситуації.  У той же час він заявив, що, незважаючи на припинення тиску на видання, газета домагатиметься правової оцінки  дій посадових осіб Міністерства доходів.  «Ми припускаємо, що проти газети з метою політичного тиску був застосований інструмент, який зазвичай використовують супроти підприємців як елемент оригінальної корупційної схеми: підприємцям навмисне створюють проблеми, щоб за хабар їх усунути. За ці дні ми отримали десятки повідомлень, які підтверджують цю думку. Це спонукає нас більш ретельно вивчити цю проблему і довести справу до конкретного результату», - сказав керівник газети, яка свого часу вивела на чисту воду Доктора Пі. 

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

Газета «Експрес» висунула ультиматум міністру Міністерства доходів та зборів (фото)

Журналісти розпочинають завтра публічні акції проти «орлів Януковича»

Податкова заблокувала діяльність найбільшої україномовної газети країни


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

15.08.2013, 14:34 10.0.3.149, 195.95.*** Йоу
А сколько еще предприятий не заявило вслух о том, что им в последние 2 недели тоже отрубили регистрацию налоговых накладных? В лучшем случае они написали жалобы в ГНИ , но не афишировали в прессе, иначе порвут
15.08.2013, 13:02 95.134.99.*** Игорь Станиславович
Меня удивляет способ открытия газеты, — вместо того, чтобы опубликовать платежи налогов в собственной газете, начинается ничем не обусловленное поливание грязью державных службовцев, и будоражение умов читателей, которые уже не разобравшись кричат, \"Политические утиски!\"! Главное, —\"ни у кого не виникає сумнівів\" в правоте газеты! Неужели ни разу не ловили на брехне?
15.08.2013, 12:30 194.44.240.*** Ігор
Все, від початку до кінця, в діяльності газети \"Експрес\" - це сусільна брехня і пересмикування фактів. Якщо їй вірити, то лише за останній рік газету мали закрити раз шість! Та якби \"мали\", то б і закрили! Суцільні маніпуляції і втягування людей в брехню. Соромно. Ігор, львівянин, колишній парацівник \"Експресу\".
15.08.2013, 12:28 37.54.39.*** Украинец
Более тупых, чем в этом министерстве даже на Украине еще не видел - славно-явно блокируется работа предприятия, а они на страницах других изданий заявляют, что никаких документов у них на этот счет нет. Т.е. заблокировали без всяких \"бюрократических\" нюансов? Или без доказательной базы? (получается последнее, раз так быстро разблокировали). Получается, министерство занимается обыкновенным рекетом - по своей инициативе, или выбивает деньги для паханов повыше (?) - в нормальном государстве за такие \"художества\" положено отвечать. Правда, в нормальном, правовом.
15.08.2013, 12:27 178.150.93.*** пкеп
Молодцы!!!\nВы заметили , как все эти держиморды (морды власти) боятся отпора людей с чувством собственного достоинства , знающих и УМЕЮЩИХ ЗАЩИЩАТЬ свои права???????????
15.08.2013, 12:16 37.139.97.*** Ghjwtybn
На откат газетку поставили.\n

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору