В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Національна спілка журналістів: Влада тисне на ЗМІ

18.02.2011, 19:13      pravda.com.ua      Переглядів: 1511

Національна спілка журналістів заявляє про тиск влади на ЗМІ та журналістів.

Про це йдеться в заяві пленуму НСЖУ, повідомляє Телекритика.

У заяві, зокрема зазначається про те, що останнім часом зросла кількість звернень до НСЖУ від редакцій електронних і друкованих ЗМІ щодо порушень з боку владних структур і окремих посадовців.

"Регіональні державні ЗМІ скаржаться на невмотивовані, а то й незаконні звільнення керівників і призначення на їхнє місце людей з меншим досвідом і менш професійно підготовлених", - сказано у заяві.

 НСЖУ заявляє, що "втручання у редакційну політику, прояви цензури, а тим більше звільнення журналістів з роботи - це грубі порушення свободи слова, відповідних конституційних норм і законів України".

"Вважаємо, що розв´язання кадрових питань у редакційних колективах має бути справою самих колективів і що керівників засобів масової інформації слід обирати шляхом відкритого чи таємного голосування працівників цих ЗМІ", - йдеться у заяві.

НСЖУ заявляє, що постійно і уважно відстежуватиме й оприлюднюватимете всі факти, пов´язані з порушенням прав і свобод в інформаційній сфері України.

pravda.com.ua


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору