В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Як і чому Аваков роздає зброю прем’єрам, депутатам, суддям і прокурорам (ВІДЕО)

07.12.2016, 20:29      портал «Четверта влада»      Переглядів: 851

Ілюстрація: Наші гроші з Денисом Бігусом

Міністерство внутрішніх справ нагороджує зброєю депутатів, суддів, прокурорів, прем"єр-міністрів та телеведучих. І не тільки. МВС не розкриває імен власників зброї, але «Наші гроші» три місяці бомбардували міністерство запитами і їм вдалося з’ясувати перелік нагороджених.

Мар’яна Мотрунич про те, скільки стволів потрібно Володимиру Гройсману.

Нагадуємо, що законопроект «Про цивільну зброю і боєприпаси», який дозволить легально купувати короткоствольну зброю пересічним громадянам, депутати не розглядають і в більшості не підтримують, як і міністр МВС Арсен Аваков.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору