В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Випускники військових кафедр служитимуть півтора роки в ЗСУ

05.01.2017, 19:55      hromadske.ua      Переглядів: 861

Курсанти військової кафедри, фото з архіву mil.gov.ua

Офіцери запасу, які отримали звання на військовій кафедрі, будуть проходити службу в Збройних силах України протягом 18 місяців.

Про це заявив начальник Генерального штабу Віктор Муженко, повідомляє Громадське телебачення з посиланням на прес-службу Міноборони.

Зазначається, що система з добору офіцерських кадрів буде спрямована на забезпечення бойових частин ЗСУ.

«Нам необхідно систематизувати дані про офіцерів запасу, здатних проходити військову службу. Зокрема, це стосується людей, які не служили, але мають вищу освіту та отримали військові звання офіцерів запасу», — сказав начальник Генштабу.

За його словами, щорічно такі офіцерські звання отримують 9-10 тисяч осіб.

«Це потужний ресурс, який повинен ефективно використовуватися», — додав він.

У військо мають призвати 4 тисячі осіб. Про це в коментарі InfoResist повідомив заступник начальника Головного управління персоналом Генерального штабу ЗСУ полковник Марк Андрусяк.

«Згідно керівних документів, під призов підпадають особи до 43 років, які не служили в збройних силах», - додає полковник Генштабу.

Нагадаємо, закон «Про військовий обов`язок і військову службу» передбачає, що у разі потреби офіцери запасу за наказом Міністра оборони України підлягають призову для проходження військової служби осіб офіцерського складу.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору