В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Головою Нацполіції стане екс-головний коп Рівненщини, – Аваков

07.02.2017, 20:39      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2695

Екс-очільник рівненської поліції Сергій Князев отримав підтримку міністра внутрішніх справ на те, щоб очолити Національну поліцію. Фото з архіву

Сьогоднішнім вечором міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков вніс Прем`єр-міністру Володимиру Гройсману кандидатуру екс-очільника поліції Рівненщини Сергія Князєва на призначення голови Національної поліції України. Прем`єр-міністр прийме рішення про внесення поданої кандидатури на завтрашньому засіданні КабМіну.

Про це Арсен Аваков написав у своєму фейсбуці:

Сегодняшним вечером внес Премьер-министру Владимиру Гройсману кандидатуру Сергея Князева - на назначение главы Национа...

Опубліковано Arsen Avakov 7 лютого 2017 р.


Міністр розовідає, що процедура конкурсу на цю посаду передбачала 5 етапів. На першому етапі було подано 64 заявки. Після обробки документів, за рішенням Конкурсної комісії, до участі було допущено 46 осіб. Після етапу тестування кожен з 10-ти тих, хто набрав максимальну кількість балів, пройшли очну співбесіду з членами Комісії.

За підсумками всіх етапів, члени комісії рекомендували мені на вибір 3 кандидатури на Голову Національної поліції України.

«Враховуючи думку членів Комісії, я запропонував Кабміну призначити керівником Нацполіці Князєва Сергія Миколайовича.» – йдеться в дописі міністра.

«Я сподіваюся, що генерал поліції Князєв, маючи досвід роботи «на землі», високий особистий авторитет, зарядженість на реформи, відмінний послужний список в карному розшуку і справжній бойовий досвід – найкраща кандидатура для Голови Національної поліції України» – пише Арсен Аваков.

Нагадуємо, Сергій Князєв пішов з очільника поліції Рівненщини 10 листопада 2016 року. Пропрацював на цій посаді з квітня 2016 року. Після цього був начальником Департаменту карного розшуку Національної поліції України


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору